Wpis z mikrobloga

Przeglądam sobie komentarze tutaj jak i na innych forach społecznościowych i rozp**rdala mnie od środka jak ludzie nazywaja fioliarzami, panikarzami osoby, które podchodzą do sprawy z zimną głową i starają się w jak najmniejszym stopniu ograniczyć rozpowszechnianie tego wirusa. Np poprzez odpowiednią higienę, unikanie a nawet odwoływanie masowych imprez itp. podając argument " kuhwa grypa groźniejsza, ten wirus ma małą śmiertelność blabla". Juz pomijając śmiertelność i szybkość rozprzestrzeniania, czy wy sobie zdajecie sprawe(patrząc w przeciągu 2 ostatnich miesięcy) jak ten wirus rozyebie gospodarke całego świata, ile firm zbankrutuje lub ile ludzi straci pracę jeśli to potrwa dłuzej??
Pewnie miejcie to w #!$%@? przeciez kuhwa ja jestem mlody foliarze kazdy musi przejsc wirusa nic mi sie nie stanie. Bagatelizujcie sprawe dalej
#koronawirus
  • 2
  • Odpowiedz
@banlabond00: no gospodarka jest #!$%@? właśnie przez odwoływanie imprez, spotkań, zamykanie linii produkcyjnych, lotnisk itp. xD
Ale rozumiem wpis, mam podobne odczucia. Ludzie to egoiści, myślą o własnych dupskach tylko, #!$%@? mają, że jak sami się nie zarażą, to mogą na kogoś ten syf przenieść. Ale oni mają pokupowane wycieczki, trzeba jechać hurr durr xD
  • Odpowiedz
@banlabond00: połowa z nich to po prostu trolle a reszta to ludzie zwyczajnie naiwni, którzy im wierzą :) Mam takie osoby w swoim otoczeniu, każda z nich dała się nabrać na jakiś MLM ...
  • Odpowiedz