Wpis z mikrobloga

====================OOC====================
Temat aktywny do czasu oddania głosów przez @Onde @achtunki oraz @profesjonalna_skarpeta w sprawie kary graczy @LeBronPL @Rinne @Legzday

Kanclerz Aurora Pryde @profesjonalna_skarpeta oraz sędzia Jakkai Zoidberg @Onde plusują swoją wersję werdyktu w komentarzu. Sędzia Achtunkus @achtunki wybiera Wynik drugi. Wygrywa opcja większościowa.
====================================

====================================
Werdykt w sprawie oskarżonych o terroryzm, VOL III.
====================================

Achtunkus wraz z Jakkai Zoidbergiem słysząc mowy końcowe oskarżonych ogłosili przerwę w rozprawie w celu uzgodnienia werdyktu.

- PRZERWA na uzgodnienie werdyktu! Stanowczo powiedział Achtunkus w stronę zgromadzonych gości oraz oskarżonych najemników przez holoaudio.

Udali się na zaplecze sędziowskie. Wchodząc przez drzwi Achtunkus dał ręką znak Kanclerz Aurorze Pryde, aby do nich dołączyła. Ku ich zdziwieniu wchodząc poczuli wspaniały aromat... sera, pieczarek oraz drożdżowego, wypieczonego ciasta. Ich oczom ukazała się ogromna, umieszczona na środkowym stole pizza. A żeby to była tylko jedna pizza... były to trzy pizze! Pięknie dopieczone, idealnie uformowane, gorące.

- Jak to tutaj się znalazło? Zapytał Achtunkus.
- A, dostawcy pizzy wnieśli to chwilę przed rozprawą. Odparł Jakkai.
- No witajcie chłopcy, wow, ale macie tutaj bombową atmosferę, pizza, istna sielanka. Skomentowała Aurora.

Jednak umysły osób tam zgromadzonych były zajęte czymś innym niż pizza, nawet jeżeli była cudownie pyszna. Trzech oskarżonych czekało na werdykt.

- Dobra, to co robimy ze skazanymi? W sumie nic na nich poważniejszego niż przemyt nie mamy... Rzucił luźne pytanie Achtunkus.
- Ja Ja to bym ich tam wiesz w jakiś śmieszny sposób pozbawił życia żeby też sondaże wyborcze poszły do góry. Odparł Jakkai pałaszując spokojnie kolejny już kawałek pizzy.
- Ja się muszę zastanowić.. Stwierdziła Pani Kanclerz.

Atmosfera w pomieszczeniu nie była zbyt mocno napięta, chociaż każda ze stron zastanawiała się w myślach jaką decyzję podjąć. Po chwili usłyszeli dzwonek kończący przerwę.

- Ouchh... mogłem nie jeść tyle pizzy, strasznie boli mnie żołądek. Stwierdził obolały Jokkai.
- Dostaliśmy trzy pizze, nie wiem jakim cudem uznałeś, że wszystkie trzy są dla Ciebie, ale dobra, trudno, ja i tak nie miałem zamiaru ich jeść. Odparł stonowanym tonem Achtunkus.
- Ja jestem na diecie, więc w sumie... to dzięki za pomoc Jokkai! Radośnie oznajmiła Aurora.

Kanclerz oraz sędziowie udali się ponownie na salę rozpraw. Goście wstali, oskarżeni również, chociaż było widać na ich twarzach zaniepokojenie ogromnym spokojem sędziów oraz kanclerz.

- Po ocenie faktów, osób oraz wszelkich okoliczności występujących w trakcie przesłuchań oraz w trakcie samego zdarzenia.... Rozpoczął przemowę Achtunkus.
- Sędziowie oraz Pani Kanclerz stwierdzają, że oskarżeni są....

#lacunafabularnie #lacunafabularniestarwars #lacunafabularnieczarnolisto
  • 7
Wynik Pierwszy:
- że oskarżeni są Winni zarzucanych im oskarżeń o terroryzm, współpracowali z siłami zewnętrznymi, a wyrokiem jest wyrok skazujący na śmierć przez podanie śmiercionośnego zastrzyku. Od tego wyroku nie można się odwołać, egzekucja nastąpi jutro.

Gracze @LeBronPL @Rinne @Legzday są uśmiercani.
Navian

Słysząc wyrok poczuł ulgę... "Czyli jeszcze nie idę do Ciebie, holoHesusie" Powiedział do siebie w myślach. Wstał

- Drodzy sędziowie, przyjmuje ten wyrok jak przystało na Najemnika. Twardo i z uniesioną głową. Jako niedoszły mieszkaniec Republiki jestem zażenowany działaniem systemu sądownictwa. Skazany za niewinność... Interesy z wami to czysta.... "przyjemność".

"Do zobaczenia..." Pomyślał i został odeskortowany z sali

@achtunki @Onde @profesjonalna_skarpeta