Wpis z mikrobloga

Siema zegarkowe świry, planuje zakup sportowego zegarka, w którym NIE będę chodził codziennie. Najczęściej chodzę w koszulach i golfach, do tego mam dwa zegarki i na razie więcej nie potrzebuje, ale regularnie chodzę na siłownie, a i od czasu do czasu zdarza mi się założyć bluzę i wtedy przydałby się sprzęt do zadań specjalnych. Myślę intensywnie o DW-5600BB 1 (pic) i DW-D5500BB 1. Co innego byście mogli polecić i czy wymienione przeze mnie modele są spoko? Tak jak pisałem wyżej nie planuje chodzić w nim codziennie więc solar nie jest tu priorytetem, tym bardziej że z opisu wynika że na baterii powinny wytrzymać przynajmniej kilka lat.

#zegarki #casio #gshock
Niewielka_Rzepka - Siema zegarkowe świry, planuje zakup sportowego zegarka, w którym ...

źródło: comment_1583596131xo1Xzqti7EBxpm3Q8wMUN6.jpg

Pobierz
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Niewielka_Rzepka: mam go i jest spoko. A myślałeś o smartwatchu w stylu amazfita BIP na siłownię? U mnie się tak skończyło, że ten G-Shock leży w domu, a sportowe sprawy załatwiam że smartwatchem z pulsometrem i gpsem
@xDrope: Szczerze mówiąc, jak chodzi o zegarki to jestem tradycjonalistą i smart funkcję mnie nie obchodzą :P Lubie mieć zegarek na ręce jako element outfitu i czasamierz. Może skoro leży u Ciebie, a jest w spoko stanie to chciałbyś sprzedać? :D