Wpis z mikrobloga

@Kostan32: Cóż za zaleta tego najbardziej bezwartościowego degenerata z uniwersum. Wspaniały kryminalista, który okradał samochody, okradał ludzi, napadali ludzi ale stawił się za jakimś debilem i nawet niejeden raz był gotów pobić swojego współlokatora przed kamerą, żeby to przypadkiem uwiecznić. Kiedy ktoś atakował współlokatora to nawet wspaniałomyślnie wyskakiwał przez okno, żeby im nie przeszkadzać. W podobnej sytuacji współlokator stawał po jego stronie i go bronił. W zasadzie to chyba idol dla
@BombaskaEskadraLotnicza: Jeśli znając Konona i jego podejście do ludzi jedziesz do niego i płacisz za możliwość bycia zeszmaconym to jestes zdecydowanie przegrywem. Szkolna jest jak ZOO. Nie ma nic złego w oglądaniu małp przez ogrodzenie, ale jak postanawiasz rozebrać sie do waleta, wejść do klatki i razem z małpami obrzucać sie własnym gównem to znaczy że zdecydowanie jest cos z Toba nie tak. To są wlasnie (pod)ludzie którzy tam jeżdżą tzw
@TommoT1908: Przesadzasz. To, że ktoś jedzie na safari to nie znaczy, że chce od razu dać dupy koczkodanowi. Może po prostu chce pooglądać dziką przyrodę na żywo zamiast na Discovery czy innym YT. A to, ze Konon chce fantów - ja się nie dziwię, że chce zarobić na swojej popularności. Do Lewandowskich jakoś nikt o to nie ma pretensji. Tylko też pewnie mało kto czuje się od nich lepszy, tak jak
@BombaskaEskadraLotnicza: wiesz ze komentować po nocy wykopy to ja mogę podczas srania gdziekolwiek na świecie bym nie był. U ciebie jest teraz środek nocy a u mnie druga połowa dnia. Jest zupełnie czym innym pisać sobie na wykopie robiąc kupę w ciepły h krajach. A jeździć do menela dawać mu się ponizac.
@Walic_Tuleeee: Wydaje mi się, ze ona nie z tej kategorii gimbusów z zaburzonym systemem wartości ale z innej grupy, które łączy jakaś chora sympatia do skrajnego degenerata. Ruda raczej jest chora psychicznie albo np. zboczona i faktycznie miała jakieś plany z tym związane czego rudy cuckold chwilowo nie wytrzymał albo jeszcze chciała go wykorzystać w celu jakichś celach finansowych/ kredytowych itd. Prawdy i tak nie poznamy ale na dzisiaj wydaje mi
@BombaskaEskadraLotnicza: Nie jest mi wstyd przed samym sobia ze wymieniam zdanie z takim debilem na wykopie gdzie czekaja na mnie w firmie :D
Dziecko za tepe jestes, jak nie kumasz ze z wykopu mozna korzystac bedac wszedzie to twoj problem. Przewertuj sobie moje posty, czasem pisalem z auta, zobacz czym jezdze i uwierz ze w swiecie realnym nie rozmawialibysmy nawet. Dlatego sie wstydze, ciesz sie gowno ze miales przyjemnosc byc ustawionym