Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ObozeOkurva: zamknięte bo siedziało tam 20 osób, wszyscy pobanowani xD Zamknięte bodajże rok temu.

Tamto forum miało piache albo piaske w nazwie ale nie wiem czy jeszcze funkcjonuje. A jeśli funkcjonuje to niektóre działy są zablokowane i trzeba mieć specjalne pozwolenie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Nitro_Express: Mlkv, moderator z prawa zaczął się udzielać w innych działach i zaczął banować i kręcić afery wszystkim najciekawszym ludziom na Inso. Ogólnie zaczęło się #!$%@?ć jak przyszedł nowy admin i dawał się łapać na baity dzieciaczków. Nawet komuś sprawę założył %-)
  • Odpowiedz
@Nitro_Express: Była jakaś akcja gdzie admin zupełnie się odciął od insomni i wg mnie miał takie ciche przyzwolenie na robienie czystki. Po pewnym czasie ludzi zaczęło ubywać xD

Ogólnie to jasne, że nie tylko jego wina to była. Ludzie robili się starsi a nowych osób brak. Sam mówiłeś, że odbiłeś w pewnym momencie. Ja już tak na stałe odbiłem chyba w 2012.
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek: a pamietasz tam żeby testo z wami siedział i że pamiętasz że on to byl on? niekoniecznie nick testoviron? ja w tamtych czasach na chanach siedzialem, ale jakos na inso nigdy. za mlody bylem raczej
  • Odpowiedz