Wpis z mikrobloga

@blackmilk: nigdy nie słyszałem tego rapera ale ostatnio z ciekawości posłuchałem, na youtubie bo mi w proponowanych wyskoczyło, czym tak się mireczki jarają no i niektóre kawałki nawet spoko bity mają, teksty to kwestia gustu. Mi średnio podeszły bo jestem ze starej szkoły (ostry, peja, 52dębiec itp.). Ale taki zestaw bym chętnie przytulił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Bodzias1844: ja też ich jakoś specjalnie nie słucham, kupuję polskie płyty bo ile można karmić zagraniczne mordy ;)
W ich wypadku zawsze uważałem, że są to takie patosebki dla karyn i oskarków. Choć trza przyznać, że niektóre teksty fajne i jest to jakaś opowieść (jak np w przypadku fisza czy łony) a ja lubię opowieści ;)
  • Odpowiedz
@blackmilk: No właśnie ja też słysząc ksywy nowych raperów mam przed oczami od razu sebków spod bloku ale staram się nie oceniać i sprawdzać aby przekonać się jak jest naprawdę. Czasami można się pozytywnie zaskoczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
odpowiedz


@blackmilk: Wiadomo, że ART BRUT i C30-C39 poprzeczkę ustawiły w opór wysoko i, że nie ma szans dogonić oryginału, ale powiem szczerze, że myślałem, że będzie gorzej, a tak to całkiem nienajgorsze kawałki, czyli jak u braci Figo Fagot - na 30% ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz