Wpis z mikrobloga

Ale się jaram :D Właśnie kupiłam bilety na mój pierwszy mecz #nba w życiu :D zawsze chciałam to zrobić! Przede wszystkim będę spełniać marzenie mojego Taty, który odkąd tylko pamiętam jarał się basketem zza oceanu.

Pamiętam jak za dzieciaka oglądałam He Got Game z Rayem Allenem ( Poźniejszą gwiazdą Bucks, Sonics oraz Celtics) jarałam się wtedy Seattle Supersonics z Paytonem, Kempem i szalonym Detlefem Schrempfem ( ͡° ͜ʖ ͡°), a teraz będę mogła obejrzeć mecz Seattle Supersonics vs Vancouver Grizzlies na żywo :D

Nie ważne, że chyba nie znam nikogo z obecnych koszykarzy tych drużyn, a miejsca, które udało mi się dostać to te gdzieś z daleko od parkietu. Cieszy mnie sam fakt tego, że będę mogła wspólnie z ojcem na własnej skórze poczuć ten klimat, powiedzieć "Hej hej tu NBA" ( ͡° ͜ʖ ͡°) oraz zrealizować jedno z marzeń z dzieciństwa.

A i najważniejsze bielty odkupiłam od użytkownika @miki4ever, pozdrawiam Ciebie i jeszcze raz serdecznie dziękuje za odsprzedanie mi biletów na mecz w Vancouver

#roadtripbus #koszykowka i trochę #90s
nikolavelmakia - Ale się jaram :D Właśnie kupiłam bilety na mój pierwszy mecz #nba w ...

źródło: comment_1583434344ckCxQY8lZX0QsbD3mslILT.jpg

Pobierz
  • 4