Wpis z mikrobloga

@Trusky92: Ale zamierzasz jeszcze po tej zmianie podnosić moc? Bo jeśli nie, to chyba gra nie warta świeczki i prościej będzie zrobić program, taki V-tech twierdzi, że z 90KM wyciągają 117 po zmianie programu (link)
  • Odpowiedz
@Tylko_noc: #!$%@? jak mam turbo powoli do wymiany i mam w tej samej cenie turbo, które da mi 25km i kilka niutów to co mam zrobić? kupić słabsze? na #!$%@? się #!$%@? jak nie masz nic sensownego do powiedzenia. Nie pytam tu o sens tylko o sprawy techniczne, jeżeli nie masz wiedzy, żeby mi odpowiedzieć to zapraszam #!$%@?ć
  • Odpowiedz
@Sponsorowany_z_500plus: No właśnie dzwoniłem i koleś twierdzi, że to jest to samo, aczkolwiek wolę się zawsze zapytać u kilku osób. Często gęsto śmigam 360 konnym autkiem i jakoś daję radę. Nie chce zmieniać teraz wozu bo sobie porobiłem go elegancko i mi szkoda. W przyszłym roku wjeżdza Fiesta ST albo Megane RS ale do tego czasu bym coś dłubnął w tym żółwiu :P
  • Odpowiedz
@Tylko_noc: Stary ale nie czaisz nadal jednego i tak muszę zrobić turbinę. A soft w moim przypadku to 500 zł bo mam znajomy warsztat. 500 to potrafię #!$%@?ć na duperele w weekend.
  • Odpowiedz
@Trusky92: Soft bez hamowani jest uja wart i mocno odradzam wgrywanie map z internetow.

Jedz do normalnego tunera. Nie bedzie to jakies mocno drogie a Ci wystroi, wyhamuje smaochod i ma szanse pojedzic dluzej i podzialac. Mylsle, ze obejdzie sie bez zmiany IC i reszty. Ile Cie to wyniesie? Ze 2-3k?
  • Odpowiedz