Wpis z mikrobloga

Jak ja uwielbiam banować różowe z wybujałym ego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kiedy nie miała nikogo to wypisywała i dzwoniła do mnie codziennie. Ostatnio zauważyłem, że znalazła sobie oskarka ( haaaa tfu) o 9 lat starszego XD więc postanowiłem, że zadzwonię i zapytam się co u niej itp. Odbiera i z ryjem na mnie, że czemu dzwonię, że nie ma czasu, że jej głowe zawracam. Zablokowałem chwasta, wszędzie zablokowałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gownowpis
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Destruktor_20 e to nie była różowa z wybujałym ego czy coś, tylko jakaś toksyczna przyjaźń czy inna relacja. Toksyczne znajomości trzeba odcinać i brawo za blokadę.
Tylko nie wiem po co druga część o oskarku starszym, jednak przyznajesz że to było orbitowanie i ci d--a pekła że weszła w związek nie z tobą czy co XD.
Wiele osób zaniedbuje przyjaźnie jak wchodzi w pierwszy związek bo jest się głupim i ma
  • Odpowiedz
  • 1
@cukrowyburakatakuje XD hit. Każde twoje wypowiedzi i komentarze to najeżdżanie na innych i/lub wysmiewanie szkalowanie. Mój buraczki mój cukrowy weź juz usuń konto. Dawno nie widziałam takiej ilości bezsensownego przysrywania się do ludzi. Weź zacznij żyć a nie
  • Odpowiedz
@Zortillo: Akurat koledze @cukrowyburakatakuje nie da się niczego wmówić, ani niczego przetłumaczyć. Bo w sytuacji w której faktycznie ma się racje odpowie komentarzem godnym intelektualisty, na jakiego się kreuje (załączam screenshota poniżej)

Powiedz więc szanowny @cukrowyburakatakuje jaki jest sens dyskusji z Tobą, skoro nie jesteś w stanie pogodzić się z sytuacją w której ktoś zwraca Ci uwagę i ma rację?
Thordvalsson2 - @Zortillo: Akurat koledze @cukrowyburakatakuje nie da się niczego wmó...

źródło: comment_1583425367GdmdpwqHFoKh1gatos1uhj.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz