Wpis z mikrobloga

Mam małą #afera, oddałem dysk na gwarancję, w dniu 22 stycznia paczka dotarła do magazynu zadowolenie.pl, odebrał ją Pan Wójcik na co jest dowód, po dwóch tygodniach i przypomnieniu się co z przesyłką dostałem wiadomość, że się zgubiła i jest poszukiwana. Od jakiś 3 tygodni już nawet na moje maile nie odpowiadają. Nie ma ani dysku, ani kasy. Co mogę im zrobić i do kogo się zgłosić po pomoc w takim sporze? Na infolinii pracuje koleś, który 'nie może nic zrobić' bo to inny dział..

#kiciochpyta #pcmasterrace #oszukujo
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cherrz: Jak masz podpis, że odebrali to co za problem? Napisz maila jeszcze żeby dali Ci oficjalne pismo czy tam potwierdzenie bo ze strony mogą ściągnąć tą informację. Z tego co się orientuje każda paczka jest ubezpieczona. Poczytaj ich regulamin jak to wygląda i wytknij im to w mialu.
  • Odpowiedz
@Banansky: mam potwierdzenie ze śledzenia paczki na dhl, że paczka została odebrana przez 'Wójcik'. Pisałem już 3 maile, od 3 tygodni mi nie odpowiadają, a przez infolinię nie jestem w stanie nic załatwić.
  • Odpowiedz
@cherrz: Jeżeli masz potwierdzenie ze odebrał Pan Wójcik to pewnie pracownik tej hurtowni. Pisałeś do nich? Oni twierdzą zapewne, że paczki nie mają. Jak to jest hurtownia to cześto kurier zostawia paczki i sam się podpisuje za pracownika. Niestety ale tak jest. Spróbuj z hurtownia. Ty masz info, że oni odebrali sprzęt i mają x czasu na raekcje, zależy jak tam mają w regulaminie swoim. Jeżeli będą się bronic, że
  • Odpowiedz
@Banansky: ale oni się przyznali już do odebrania paczki, w sensie dostałem maila od nich, że paczki szukają jak im napisałem, że mam napisane, że została odebrana przez jakiegoś Wójcika. Dziś napisałem maila jeszcze 'po dobroci', jak w ciągu powiedzmy dwóch dni się nie ustosunkują to pogrożę sądem, czy ewentualnie iść na policję z czymś takim? Może jak dostaną jakieś pismo to ogarną sprawę. Rozumiem, że przedsądowe pismo musi wyjść
  • Odpowiedz
@cherrz: Poczytaj jak to wygląda w regulaminie czy w świetle prawa. Pismo możesz napisać sam, wygląda jak podanie na uczelnie. Piszesz, że przed sądowe wyjaśnienie sprawy czy coś takiego. Piszesz, tego i tego dnia o tej i o tej godzienie zostal zwrocony do panstwa dysk etc ble ble. W nawiazaniu do punkty tego i tego kodeksu cywilnego sa panstwo zobowiazani do zwrotu czy tam reklamcji. Umowa zawarta między tym a
  • Odpowiedz