Wpis z mikrobloga

Mirki poskładałem komputer, wszystko raczej jest dobrze podłączone bo teraz właśnie z niego piszę. Ściągnąłem sterowniki do chipsetu i karty graf, przy odpaleniu jednej gry nie mogę nic kliknąć w menu, a druga gra po prostu wywala od razu po odpaleniu. O co tutaj może chodzić? Tak kminię może problem leży w tym że mam procesor ryzen 1600 AF i płyta nie potrafi go do końca obsłużyć? Pomóżcie jakoś. Pozatym ściągnąłem speedfan i nie pokazuje mi tam w ogóle CPU
#komputery
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@10129: miałeś rację chyba coś z kartą, gra działa ale wszystko jest mega ciemne, nawet ustawienie jasności na max nie pomaga. Co ciekawe odpaliłem teraz furmark i śmiga.
  • Odpowiedz
@PaboXZ: jest bo go kupiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale k---a mam totalny problem z grami, nie wiem co jest pięć, ale w połowie gier jest rozmazany ekran i nic nie widać a druga połowa ścina się w menu na amen. Powoli podejrzewam... monitor?...
  • Odpowiedz
  • 0
@10129: coś mi mówi, że jednak jest coś takiego jak ryzen 1600 AF

@PaboXZ to nie jest nazwa produktu, ludzie sami go tak nazwali bo sie akurat jego kod tymi 2 literami różnił, amd sprzedaje produkt jako r1600
  • Odpowiedz
  • 0
@PaboXZ jakos musieli je rozróznic jak mieli w specyfikacji 2 takie same cpu, dlatego jest af w nawiasie? Nazwa modelu to nadal jest tylko r1600, niektore sklepy tylko dopisuja af w nazwie, wiekszosc ma tylko r1600
  • Odpowiedz
  • 0
@PaboXZ bo ma inny proces? Nazwa jest taka sama modelu, ten procesor byl w 2019 juz, nawet sie sami nie chwalili, ze zaczeli w innym procesie go robic zanim sie wsrod ludzi glosno nie zrobilo o tym
  • Odpowiedz