Wpis z mikrobloga

Mam Citroena C4 2004 r., 3-drzwiowy hatchback 1.6HDI.

Przerabianie na 2din to za dużo roboty, więc raczej 1din. Mam obecnie fabryczne radio, które strasznie harczy na wszystkich stacjach, a przy AUX jest szum. Takie z wyświetlaczem i androidem to raczej bajer, więc optuję za zwykłym radyjkiem. Co macie poustawiane u siebie, co możecie polecić do 300 zł? Czy każde radio będzie pasować, te wejścia są uniwersalne? No i czy w tym aucie warto wymienić głośniki?

Nigdy nie usprawniałem audio w aucie. ()

#motoryzacja #citroen #samochod #caraudio
  • 4
  • Odpowiedz
@red7000: Wejście jest standardowe, ale może być problem ze sterowaniem z kierownicy, może być problem z długością radia. Rok temu wyciągałem radio z c4 i pamiętam, że kostka tam była nieco dziwna więc trzeba będzie przerabiać.
  • Odpowiedz
@red7000: na pewno trzeba dokupić przejściówkę na ISO, jeśli chcesz zachować sterowanie z kierownicy, to potrzebujesz poszukać na allegro taką z odpowiednim modułem (i oczywiście mieć radio, które to obsługuje). Tylko nie jestem pewny, czy po wymianie radia będziesz mógł ustawić np godzinę na wyświetlaczu centralnym, czy zmienić język komunikatów w komputerze (to wszystko ustawiasz za pomocą przycisku menu na radiu).
  • Odpowiedz
@Takojako: po 150km stwierdzam, że super, o ile działa elektronika, elektryka, klima, przestronny przód, dla 1-2 osób dobra opcja, dosyć oszczędne, tylko mocy mało

mam wersję bez dwumasy i DPFu (fabrycznie), więc spokój
  • Odpowiedz