Wpis z mikrobloga

Planuję kupić nowe buty na snowboard.
Szukam czegoś z lepszej półki i zastanawiam się nad:
Burton Photon, Burton Ruler albo Burton Imperial.
Najbardziej się skłaniam nad Photon, ale trochę się boje tych BOA. Jak to jest z tym pękaniem? Jest na to szansa czy raczej się to nie zdarza przy intensywnym używaniu?
Ktoś używa któregoś z tych modeli i ma jakieś opinie?
#snowboard #narty #zima
  • 9
@bofort: przy podwójnym boa czasami jest problem, bo bardziej obejmujace nogę wiązania nachodzą na pokrętło na boku, więc to warto uwzględnić przy dobieraniu sprzętu. Co do awaryjnosci - parę osób tu wyzywalo boa, ale ja nie używam więc się nie wypowiem ¯\_(ツ)_/¯
Ja miałem 1 boa i nie polecam przynajmniej flow helios, w ogole teraz kupuje sznurowki, w boa mam jakieś #!$%@? strefy docisku tu lekko tam mocno , i uczucie że za mocno ale za lekko i nie trzyma.
@jeremy_bolm: Niestety nie mam możliwości zmierzyć imperiali, pytanie, czy ten sam rozmiar w np. rulerze będzie takim sam w imperialu. Wtedy zmierzę sobie rulery a zamówię imperiale.
@bofort: od jakichs 2 lat mam dc judge 2xboa i linki zmienialem juz kilka razy... w sumie zaden problem ale upierdliwosc troche, tym bardziej, ze system reklamuje sie jako niezniszczalny. protipy:
- od razu zamow sobie zapas/zestaw naprawczy - https://store.boafit.com/en-us/warranty - wysylaja za darmo. rwa sie prawie zawsze tylko gorne linki, wiec pros tylko o nie
- jesli masz jakies metalowe haczyki/guziki/etc na wewnetrznej stronie nogawki spodni to pousuwaj
- po
@jeremy_bolm: @draobwons: Zamówiłem sobie imperalie, zobaczymy jak rozmiar, bo nie miałem możliwości przymierzyć. Ale chyba trochę się, póki co tych boa boję a widzę, że sporo ludzi narzeka. No i chyba na imperialach śmiga Knapton więc dobrze przetesowane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@draobwons: Mam dc control 2xboa. Póki co nic się nie dzieje, ale przed np. tygodniowym wyjazdem warto sobie ogarnąć coś na podmiankę żeby nie płacić na miejscu w jakiś serwisach.
Powiedz mi da rade zamówić tam darmowo zestaw naprawczy przed wyjazdem? Czy wysyłają tylko po awarii, po wysłaniu zdjęć?