Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@100x: Nie polecam interesów z tym człowiekiem, oszukał mnie wystawiając jako firma krypto-invest przedmioty na olx, mimo ustalenia warunków i pisemnej obietnicy sprzedaży do transakcji nie doszło. Byłem zwodzony przez 24h, na koniec przestał odbierać telefon, nie odpisywał na SMSy. Czekałem na podanie adresu na jaki mam przyjechać przez kilka godzin, siedząc na parkingu w samochodzie gotowy do trasy. Pan Mateusz to człowiek który nie szanuje własnego słowa i czasu innych
  • Odpowiedz
@Marlon77 Jakie oszukał? Czy dał mi Pan jakieś pieniądze że Pan mówi że oszukałem?? Tak jak Pan piszę 'do transakcji nie doszło' nie doszło ponieważ zrezygnowałem ze sprzedaży poza tym nie ustaliśmy do końca że na pewno silnik sprzedam Panu. A tak przy okazji proszę zapoznać się z art. 212.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@100x: to już z nikim cię nie pomyliłem :) Skontaktowalem się też z innym ludźmi którzy twierdzą że są poszkodowani. Między innym Pan Szymon Szczepan twierdzi że wysłał przelew za transport i kontakt się urwał. Z paragrafami to raczej Pan się wkrótce zapozna.
  • Odpowiedz