Wpis z mikrobloga

Miruny z #krakow , czy ktoś z Was korzystał i może mi coś powiedzieć o serwisie samochodowym Auto Serwis Wadowicka na Wadowickiej 8i (strona/)? Zostawiłem tam auto skuszony dużą ilością opinii i wysoką oceną, ale teraz, gdy zacząłem bardziej dogłębnie analizować te wszystkie pozytywne opinie to widzę, że sporo z nich wygląda jak boty. Na przykład ostatnie komentarze w tym wpisie: https://www.wykop.pl/wpis/24478367/hej-mirki-gdzie-w-krakow-jest-dobry-mechanik-samoc/ Ten sam entuzjazm na opiniach google, dobrymechanik, gowork i w sumie w każdym serwisie z opiniami który można znaleźć szukając jakiegoś info o tym warsztacie. Im więcej opinii czytam tym bardziej mi one śmierdzą i chciałbym dla odmiany poznać zdanie bardziej realnych ludzi.

#samochody #mechanikasamochodowa #mechanika
  • 3
@truten: @tHoePs: Dzięki. Znalazłem też wspomniany podobny wpis, teraz bardziej przypomina to opinie o każdym innym serwisie który widziałem :) Na mnie początkowo zrobili pozytywne wrażenie (chociaż jestem początkujący w te klocki), ale po drodze wyszła tzw. niespodzianka do pilnego zrobienia i zacząłem się zastanawiać czy przypadkiem nie odchodzą tu jakieś machlojki. Z ostateczną oceną powstrzymam się do zakończenia mojej sprawy, ale magia otaczająca ten serwis powoli się rozwiewa. Chociaż