Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@uzamkniete: ( ͡° ʖ̯ ͡°) po czym można poznać podróbkę z liści banana? Kupione na Kubie. Od Chińczyka to bym się spodziewał ale nie od Kubańczyków u źródła. Fakt były podejrzanie tanie. Kilkanaście dolców za całość.

Moim zdaniem i tak lepsze niż to co można u nas kupić w monopolowych. Ostatnio kupiłem kilka w tubach i były DUŻO gorsze niż te podróby mimo iż te tutaj mają
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@leopolis: a po samym cygarze? @uzamkniete poznał po pierwszym zdjęciu. Mogę się pocieszyc, że przynajmniej podróba z Kuby ( ͡° ʖ̯ ͡°) i jest smaczna, która dobrze się pali.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@uzamkniete: już ok, zastanawiam się tylko nad jakością tej podróbki bo mam sporo różnych wypalonych cygar. Teraz Oliva Serie V Melanio i o dziwo te podróby z Kuby są bardzo przyjemne. Jest tytoń ładnie w środku, dobrze się pali, ładny zapach, przyjemny smak i przygasa tak jak trzeba, jedynie przez to, że są stare i nie były w humidorze to się lekko kruszą.
Wychodzi, że to takie tanie kubańskie cygara udające
ErroL - @uzamkniete: już ok, zastanawiam się tylko nad jakością tej podróbki bo mam s...

źródło: comment_1583234237pHtPUvKMnD8jbs8xcPpDCK.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@leopolis: no właśnie muszę kupić. Na Ali widziałem skrzynki na cygara z wkładaną gąbką, którą nawilża się wodą. Już jestem w Polsce niestety.