Wpis z mikrobloga

#cebulowyeurorack

Piszę, że żyję i projekt też ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Doszły klawisze Casio SA-20, w planach jest zrobienie druku klawisza, bo czarnego brakuje jednego. W weekend spędziłem 2 wieczory na wylutowywaniu komponentów ze starych płyt znalezionych w garażu. Póki części z Ali nie przyjdą chociaż trochę uda mi się z klawiszami pobawić nim dostanę w 100% prawidłowe.
Sam Rack rozkminiony w 90%, może w tym tygodniu uda mi się kupić płytę i złożyć skrzynię - jeśli nie, kolejny jestem na urlopie więc będą 2 tygodnie przerwy. Znalazłem też zasilacz 90w od lapka, jak przestanie mi wystarczać to dopiero wtedy zamówię 180w z allegro.
Myślałem też o podkładach w szyny, chyba zrezygnuję z kwadratowych na rzecz zwykłych heksagonalnych. Są wyższe, a w szynie mam za dużo miejsca na wysokość na płaskie.
Rozmawiałem też z jakimś mądrym człowiekiem odnośnie przerobienia telewizora na wyświetlacz oscylokopodobny - swojego czasu znalazłem fajne, małe 10 cali. Dojdzie więc i tam dodatkowa opcja, ale z tym też muszę się na chińskie paczki wstrzymać.

Wrzucam na zajawkę przerobione #circuitbending Casio SA 20 z obciętymi bokami - zgrabnie to wygląda, pewnie swoje podobnie zmniejszę.
szczesliwa_patelnia - #cebulowyeurorack

Piszę, że żyję i projekt też ( ͡° ͜ʖ ͡°)
...