Wpis z mikrobloga

Przeglądam sobie MAL-a sortując po popularności i nie dowierzam. Jakim cudem to jest tak mało popularne? ;d Toż to najlepsze CGDCT jakie jak dotąd widziałem. Zabrałem się za to po skończeniu Gochiusy i to czysty miód ;d

W sumie odpowiedź jest prosta - jest za mało mans of culture ¯\_(ツ)_/¯ to nawet lepiej, bo takich się ceni.
#anime #animedyskusja #kiniromosaic
tamagotchi - Przeglądam sobie MAL-a sortując po popularności i nie dowierzam. Jakim c...

źródło: comment_1583087228C6O3b8mnRH7SYFWw3a48qc.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@tamagotchi: Mam teorię, że wiele osób wstydzi się przyznać przed znajomymi którzy obserwują ich profil na MAL, że takie coś oglądają. Klipy z Kiniro Mosaic mają często po kilka milionów wyświetleń na YT, a tu niby tylko 60k osób na MAL to oglądało. Mało prawdopodobne.

Prawdziwy człowiek kultury nie ma problemu z przyznaniem że lubi oglądać CGDCT.

A tak poza tym to ja też dałem Kiniro Mosaic 8/10, to skandal że
  • Odpowiedz
@tamagotchi: Ranga 851 na MALu to w cale nie tak mało popularne, biorąc jeszcze pod uwagę, iż jest to anime kierowane do specyficznej grupy widzów, to już w ogóle. Mało popularne dla mnie zaczyna się od 2500+, poza tym oglądałem, jedno z lepszych CGDCT, a odcinek z musicalem to już sam miód.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@meh123: oczywiście, moja zbyt słaba znajomość angielskiego się kłania. W sumie krótko po dodaniu wpisu pomyślałem, że serii tego typu jest mnóstwo i to lepszych. K-On! chociażby. We wpisie miałem raczej na myśli takie mocno specyficzne CGDCT w stylu Gochiusy właśnie, gdzie nie dzieje się praktycznie nic innego prócz robienia przesłodkich rzeczy przez skrajnie słodkie dziewczynki. Ale jeżeli znasz jakieś "wybitne" produkcje z tego gatunku, to wymień, może czegoś nie znam
  • Odpowiedz