Wpis z mikrobloga

Gdybym miał hajs to bym na tym tagu nie siedział, prawda jest taka, że jak jesteś bogaty i przegrywasz, to tylko na swoje własne życzenie. Za kasę możesz:
- ogarnąć zęby, dentysta, wybielanie, aparart, po 2 latach masz zęby lepsze niż 95% Polaków
- kupić markowe ciuchy, a jak cię widzą tak cię piszą
- kupić drogie perfumy, a te działają na karynki jak dziewczynki z warkoczykami na papaja
- zapisać się na kurs #!$%@? wszystkiego, gdzie są ludzie, i uwaga różowe
- iść na eksluzywne dziwki i poruchać 10/10 zamiast walić konia
- zwiedzać świat, tak po prostu dla siebie
- żyć bez stresu od pierwszego do pierwszego
- korzystać z dobrodziejstw kultury, popkultury, i maskultury, na przykład nowe gierki na 4k HD kompie

ALE, ALE, JA MAM HAJS I PRZEGRYWAM, BO CHAD Z OBSRANEJ CHATKI JEST PRZSTOJNY I RUCHA. No przegrywasz, ale w przeciwieństwie do nas, gdybyś ruszył dupsko to też byś zaruchał.

Btw, to samo się tyczy grubasów na tagu, jak jesteś gruby to z miejsca się dyskwalifikujesz. Pozdro
#przegryw
  • 27
  • Odpowiedz
@DizzyEgg: Bo to tez nie jest sposób by państwo miało okradać bogatych, bo wtedy ludzie nie będą mieli motywacji do tego by się bogacić, a ci bogaci i tak znajdą sposób na to by uciec od wyzysku państwa, więc tak się systemu nie uzdrowi
  • Odpowiedz
@DizzyEgg: Przejawiasz typowo normicki przejaw myslenia. Ja np na zeby wydałem już ponad 8k(głównie prostowanie) na ciuchach też nie oszczędzam i co z tego skoro i tak żadna nie przejawia i nie przejawiła zainteresowania moją osobą bo jestem brzydki oraz niski? Gówno w ładnym papierku to wciąż gówno. Podróżowanie samemu jako spierdox to też nie jest super frajda. Jak ci tak brakuje pieniędzy i to jest twój klucz do wyjścia
  • Odpowiedz
@DizzyEgg: #!$%@?ć bogoli, nie z zawiści (ja jestem minimalistą i bogactwo mi do szczęścia nie potrzebne), tylko przez to, że z kasą idzie w parze często #!$%@? postrzeganie świata (szczególnie, jak są bogaci "z domu"), cwaniactwo i irytujący charakter. Mówiąc po januszowemu "życia nie znajo", a dużo na ten temat mają do powiedzenia.
  • Odpowiedz