Wpis z mikrobloga

@PlanetPlus Chciałbym was pochwalić za nowy wygląd strony, ale nie ma za co :D
Właśnie wypatrzyłem, że zalegacie mi z automatycznie dodanym cashbackiem Booking.com 21/10/2019 (powinien być rozliczony po 60dniach) BrawoWy! To dopiero 61dni po czasie!
Robię dużo zakupów i w tym nowym wyglądzie trudno było doszukać się tej transakcji, ale jakoś udało się.
Po pierwsze to wszystko zlewa się kolorystycznie i bardzo ograniczona ilość transakcji na jednej podstronie. Marzę o filtrowaniu takich kwiatków, ale przecież nie ułatwicie tego użytkownikom bo będą się upominać o swoje a to nie jest na rękę serwisowi. Taka #dobrazmiana w waszym wykonaniu.


#januszebiznesu #cashback #planetplus #booking #bookingcom #aliexpress
  • 18
Kiedyś sumowali/wyświetlali wypłacone kwoty i jak komuś chciałem pokazać, ze ten serwis daje możliwość zaoszczędzenia dużej kasy to mu pokazywałem ile łącznie wypłaciłem. Ukryli to :D
Ktoś chce utopić ten serwis i jest na dobrej drodze :D
@tomasz3:
@PlanetPlus jest ten przycisk "więcej", wczoraj zauważyłem, ale ciężko to dostrzec szczerze mówiąc. Przydałby się filtr jakiś np. transakcje zatwierdzone, niezatwierdzone, wypłacone, odrzucone itp.

Druga sprawa, że jak 100 wyświetli to jednak samo to przewijanie ze względu na gabaryty czcionki robi się trochę mało wygodne, no ale dobra jest.

Trzecia sprawa, mi i nie tylko mi zaaktualizowaliście sporo transakcji, ale wszystkie na "30groszy albo 2zł" no jedna na 10zł. A z dużymi