Wpis z mikrobloga

Z Disneya odchodzi Bob Iger aktualny prezes, prawdziwy #wygryw zyciowy i całkowite przeciwieństwo #przegryw
-185cm wzrostu
-mimo że ma prawie 70 lat to wygląda i ma kondycję 50 latka
-symetryczne rysy twarzy i gładka cera
-wysportowana sylwetka
-jak na jego wiek całkiem dobra linia włosów
-zarabiał sobie oficjalnie prawie 70 milionów dolarów rocznie, a pewnie jako osoba na najwyższym stanowisku disneya i mająca wiedzę na temat każdej produkcji to swoje na boku kręcił
-pochodzenie z narodu wybranego
-mógł kreować kulturę popularną i mózgi młodych ludzi
-zarządzał największymi dziełami kultury masowej
-ustawił swoją rodzinę na kilka pokoleń do przodu
-pewnie jeśli by chciał to na pstryknięcie palcem miałby każdą dziewczynę z przemysłu filmowego
#pieniadze #biznes #ceo #antykapitalizm #zydzi #disney #film
Pobierz Niski_Manlet - Z Disneya odchodzi Bob Iger aktualny prezes, prawdziwy #wygryw zyciowy...
źródło: comment_1582974974Z2sxjzoUq9GzlZccCttDWn.jpg
  • 12
@PJakPrzegryw: Oczywiście że miało to jedna z wielu składowych która sprawiła że został prezesem
"Surveys have uncovered that less than 3% of CEOs were below 5 ft 7 in (1.70 m) in height. 90% of CEOs are of above average height."
"A survey of Fortune 500 CEO height revealed that they were on average 6 ft 0 in (1.83 m) tall, which is approximately 2.5 inches (6.4 cm) taller than the
Przyznasz jednak że za sam wzrost go nie nominowali na prezesa Disneya?


@PJakPrzegryw: A czy ja gdzieś napisałem że to tylko przez sam wzrost? Cały czas powtarzam że to jeden z czynników który dał mu sukces, a nie jedyny czynnik.

Spójrz na takiego Zuckerberga on do wysokich nie należy a jednak zarządza Facebookiem.


Tak, ale jak sam widzisz z cytatów które wkleiłem u góry Zuckerberg jest raczej wyjątkiem, a nie regułom
zarabiał sobie oficjalnie prawie 70 milionów dolarów rocznie, a pewnie jako osoba na najwyższym stanowisku disneya i mająca wiedzę na temat każdej produkcji to swoje na boku kręcił


@Niski_Manlet: Zastanawia mnie jaki jest sens kręcenia na boku, w momencie gdy się zarabia 70 mln. dolarów w rok? :D
Bill Gates


@PJakPrzegryw: Billy ma 177cm jak na 64 letniego faceta nie jest źle.

pewnie to niejedyne takie osoby.


Oczywiście ale i tak są w znacznej mniejszości

: Zastanawia mnie jaki jest sens kręcenia na boku, w momencie gdy się zarabia 70 mln. dolarów w rok?


@Blackpill_RAW: Chciwość nie zna granic, ale może te 70 baniek mu wystarcza
-jak na jego wiek całkiem dobra linia włosów


@Niski_Manlet: nie dla biedaka przeszczepy i operacje plastyczne ( ͡° ͜ʖ ͡°) a tak na serio to przecież ludzie dbają o siebie i przez to lepiej wyglądają