Wpis z mikrobloga

Chyba nie będę miał za wiele koleżanek w nowej #pracbaza
Wczoraj podczas obiadu w kantynie rozmowa na temat ślubów i wesel. Jedna się żali, że właśnie dostała zaproszenie na kolejne wesele, 3 w tym roku. Od siebie rzuciłem, że ja od 2017 do 2019 byłem na 20 i wiem co czuje. Któraś z siedzących tam różowych rzuciła, że w takim razie wiem, jak swoje zorganizować, czego unikać i co jest ok na takim weselu. Odpowiedziałem, że ja wesela nie planuję. Zapytały chóralnie dlaczego.

No i rozpętałem piekło:

patrząc na te wszystkie wesela, to jest to festiwal życzeń panny młodej i tyle


Co tam się zaczęło #!$%@?ć. Argumenty, że to mało romantyczne, że to najwspanialszy dzień w życiu, że dziewczyna chce się poczuć wyjątkowo, chce być księżniczką w ten jeden dzień, że to ma być historia jak z bajki. Ogólnie #logikarozowychpaskow Zapytałem tylko a gdzie w tym wszystkim pan młody, czy ma tylko być tym kolesiem w garniturze, żeby zdjęcia #!$%@? z samą panną młodą nie wyglądały.
- ja to współczuje Twojej dziewczynie
- jestem singlem
- wiele by to wyjaśniało

Ogólnie nie mam problemu z weselami, bo lubię na nie chodzić, ale nie potrzebuję tego celebrować z dwustoma innymi osobami, w jakimś niezrozumiałym przepychu, by na końcu usłyszeć, że mięso było zimne, a zespół/dj nie grał pod nóżkę.
  • 7
@czarny_matt94: bo widzisz z mężczyzną porozmawiasz nawet jeśli macie inne zdanie a z kobietami to tak nie działa. Z takich rozmów czasem więcej szkody niż pożytku. Uważaj podczas takich tematów gdy obok są kobiety bo rzucisz czasem coś w żartach a będziesz miał #!$%@? w pracy. Ja też leje ciekłym moczem na ślub:) Nie pal sobie mostów w pracy ale myśl swoje.
hce być księżniczką w ten jeden dzień


@czarny_matt94: Mhm :D one chcą być ksieżniczkami cały czas a nie w jeden dzień. Chcą mieć nie bliską relację a narzędzie, bankomat, wibrator, wycieraczka, worek treningowy. Tym dla przeciętnej kobiety jest facet. Wiecie takie zero myślenia o nim jako o człowieku, na równi z nimi, a jako czymś co ma spełniać ich zachcianki itp.

Tylko że tego nie poznasz szybko. Daj człowiekowi władzę a