Wpis z mikrobloga

#najmadrzejszywykopek #najmadrzejszywykopowicz #propsydlayody

Od tych osób dziś wpłynęły wyniki. Jeżeli, ktoś dzisiaj nie zgłosił problemu, a go miał to można to zrobić tutaj.

Dzisiejsze wyniki można sprawdzić tutaj wyszukując swój nick. Co do osób, które tu zawołam, robiłem tak, że jeśli ktoś odpowiedział dobrze na którekolwiek pytanie w tym, co się wyświetliły dwa w jednym, to dawałem pkt. za to pytanie i jakieś inne, w którym był błąd, żeby nikt nie był stratny.

Czy któraś z osób, która tam nic nie wpisała nie zrobiła tego, bo wolała nie ryzykować? Jeśli ktoś tak zrobił, proszę dać znać. To chyba tyle. Można oczywiście weryfikować screena.

Btw. wygląda na to, że na granicy 22 pkt ustali się próg awansu do drugiego etapu.

@BDJQP

@gosciu

@ZenobiuszFurman

@copol1

@Hekko-eu

@Cake7

@acetone

@Argilla

@mw555

@MagicKris

@vervurax

@katarzynkaN

@maddening

@tr00ci0

@Sithis

@kwadrat30
  • 13
Ja daję znać, że oprócz podwójnego pytania nie wydarzyło się nic, co w znaczący sposób mogłoby na wynik mojego testu.
ale siara :D a na poważnie @stekelenburg nie da się zmienić czcionki,że w momencie kiedy wpiszemy odp jest np.czarna,a nie dalej siwa? nie wiem czy tylko ja mam zwyczaj odkładania pytań na później? ;) a trochę czasu się potem traci na wracanie do pytań i szukanie,gdzie brakuje odp. A jeśli nie to przeżyje, jeśli oczywiście przejdę dalej ;)
@stekelenburg: sorry za to molestowanie,ale mam jeszcze 1 pytanie...jest możliwość sprawdzenia gdzie zrobiłam te 3 błędy? wiem,że ogółem moje wystąpienie to siara jak nic :D ale cóż, ciekawa jestem trochę.