Wpis z mikrobloga

  • 34
Czarne serca Twoich byłych ( ͡ ͜ʖ ͡)

#rozkminkrzaka #rekodzielo

A tak swoją drogą to polubiłem pracować w czerni. Znalazłem w końcu odpowiednio głęboki i bezproblemowy pigment no i to właśnie na czarnym tle dużo rzeczy które mnie wizualnie fascynują najłatwiej namalować/przedstawić więc chyba najbliższy tydzień cały warsztat będzie wypaćkany właśnie w czerni ;)
Galaktyki schną, nowe bazy idą do mnie, teraz nic tylko się twórczo wyżywać.

No i szykuje się na namalowanie jakiegoś powalonego większego obrazu. Najchętniej zrobiłbym galaktykę, ale w dużym formacie nie mam umiejętności do tego więc skończy się pewnie na jakiejś psychodeli ¯_(ツ)_/¯
Prawdopodobnie format a3 ale kusi mnie coś większego, bo mam dużo żywicy - zobaczymy jak będzie.

Miłego piątku Mirki!
bkwas - Czarne serca Twoich byłych (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

#rozkminkrzaka #rekodzielo


A tak s...

źródło: comment_1582883213uRMekrwo0PsKCSCTGZ317z.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@pieczarrra naprawdę jeszcze nie wiem.

Dużo zależy od tego czy druga warstwa żywicy będzie problematyczna czy nie bo pracuję tutaj na dwóch rodzajach i muszę przynajmniej na dwóch egzemplarzach to testować czy na pewno nie będzie żadnych problemów.

Myślę, że przedział 40-60 zł jeśli nie będzie problemów ;)

Postaram się żeby w przyszłym tygodniu pojawiły się już u mnie w sklepie
  • Odpowiedz
  • 0
@bkwas Kupił bym takie czorne jak węgiel i wręczył pewnej osobie, ale nie jestem #!$%@? na tyle żeby wchodzić dwa razy do tej samej rzeki, a tak to ładnie to wygląda
  • Odpowiedz
@bkwas: Jak masz opanowane manewry dla metali to możesz zapytać Knock Out Productions o stoisko na Into The Abyss. Potencjalnych klientów trochę będzie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Jeff pierwszy raz słyszę jak zresztą o połowie festiwali i targów które ostatnio mi wpadają, chętnie obczaje dzięki wielkie!
  • Odpowiedz
@bkwas: Jeśli dobrze pamiętam jesteś z Wrocławia, więc miałbyś pod nosem, bo odbywa się to w maju, w Zaklętych Rewirach. W zeszłym roku oprócz zespołów były stanowiska sklepów muzycznych, więc myślę, że i na rękodzieło by się znalazło miejsce.
  • Odpowiedz