Wpis z mikrobloga

Od znajomych lekarzy usłyszałem, że Korono-bariera pojawi się lada dzień. Podjąłem radykalny krok i zakładam Nowy Obóz w Bieszczadach. Ktoś w to wchodzi?

Wymogi rekrutacji (jeszcze w przygotowaniu): 10 puszek paprykarza szczecińskiego, 10 puszek szprotek i umiejętność obsługi śledzi do namiotów, 2l wódki.

Wszelkie sugestie ochoczo przyjmę.

#koronawirus #gothic
  • 15
  • Odpowiedz
@Hrjk: Doskonały wybór. Twoje doświadczenie, otwartość umysłu i rozległe plany wzbudziły mój podziw. Proponuję funkcję wicezarządcy obozu.

@arctic6: Jak będziesz na home-office i ciągnął wypłatę w kryptowalucie to owszem!
  • Odpowiedz
@Alt-: Ja wiem że Wykop umacnia się poprzez podział, ale bardzo proszę o opanowanie i nie podejmowanie tak drastycznych kroków. To wspólna sprawa wszystkich nas
  • Odpowiedz
@Alt-: Dammit, ja skończyłem na 3. sezonie. Nie mam w sobie zawiści - doceniam zaangażowanie i doświadczenie.Składam ci hołd lenny i ofiaruję moją funkcje zarządcy obozu
  • Odpowiedz
@DamianX360: Mogę załatwić ciężarówkę srajtaśmy trzywarstwowej - higiena to ważna rzecz. Poza tym umiem budować latryny połączone z niezawodną oczyszczalnią ścieków. Jako bonus ów przybytek generuje sporo palnego gazu, którym możemy oświetlić obozowisko.
  • Odpowiedz