Wpis z mikrobloga

Frsky X-lite + Nazgul5 4s + Eachine ev800d to dobry zestaw na początek? Aparatura już w drodze z Chin, dron mocno polecany i ma wysyłkę z eu, nie mam pewności tylko do googli, ale podobno najlepsze na początek w akceptowalnej cenie. Temat może się powtarza, ale jaką ładowarkę, razem z zasilaczem do baterii 1s-4s do mniej więcej 200/300zł? Jakiś artykuł na temat ładowania baterii?
#drony #fpv #dron
  • 9
@NTSW: tak, zestaw ok. Ale ja zaiwestowalbym na poczatku w lepszą aparaturę i / lub gogle "bo to jednorazowy zakup" a drona tańszego bo i tak na początku szlag go trafi. Nawet mikrus się nadaje na dzisiejszą pogodę. Z ładowarek to isdt q6 plus / pro plus zasilacz. Lub z wbudowanym. Wejdź na fpvknowall, 4smigla znów coś tam skrobie, i oscarliang bo to kopalnia wiedzy. Lub techboss, czy jak tam się
@JanuszowyAndrzej: Zestaw ok ale zmieniłbyś w nim wszystko ( ͡° ͜ʖ ͡°). Aparaturę wybierałem długo i zdecydowałem że wybieram ergonomię, dron jest polecany mocno, nie chcę tiny, mam już doświadczenie jako takie(Mavic mini). Jeszcze nie jestem pewien googli, poleć jakiś w rozsądnych pieniądzach
@NTSW: bo na początek nie inwestuje się najwięcej w drona, tylko w resztę sprzetu. Z gogli to jakieś 250$ po dobrych zniżkach. (ʘʘ)
Bierz co wpisałeś i sie ciesz z dobrego zestawu. Pamiętaj o reszcie akcesorii z fpvknowitall, z lutownicą na czele. ( ͡ ͜ʖ ͡)
@NTSW: ale wiesz, że jak nie kupisz odrazu fatsharków to niedługo będziesz zmieniał? A ludzie wyprzedają HD3 po tysiaku. Jak nie pyknie hobby, sprzedasz bez straty.
Co do ładowarki to jak wyżej. Możesz na początek wziąć Toolkit M6. Do ładowarki potrzebujesz jeszcze zasilacz, na początek może być od laptopa.