Wpis z mikrobloga

@MPXD: milion złotówek za to że ktoś się ruchał i sobie 6 gówniaków zrobił, a ja tylko mam na to wszystko płacić, a jak będę chory to zdechnę pod płotem bo NFZ mi nie pomoże a na prywatnego mnie nie będzie stać bo mi socjaliści wszystko zabiorą na takich pasożytów.
  • Odpowiedz
@MPXD jprd prawie milion złotych na 6 dzieci... już dostali auto, pomoc do opieki nad dziećmi. A z pewnego źródła wiem że "na biednego nie trafiło" ( )
  • Odpowiedz
@KapitanTorpeda: to państwo jest tak nieuczciwe że nawet nie mam jak tego skomentować. Nawet nie znam takich wulgaryzmów, które by wystarczająco moją złość wyraziły gdybym miał rzucać łaciną podwórkową.
  • Odpowiedz
@FLAC: Czyli reasumując dostali Milion złotych, nowy samochód i to nie najtańszy bo taki vw transporter w najtańszej bieda wersji kosztuje 120k i mieszkanie za frajer a do tego 3k co miesiąc z 500 plusa. Z jednej strony uważam że to w #!$%@? niesprawiedliwe, bo ty mając jedno lub dwójkę to #!$%@? do dupy prędzej dostaniesz, ale z drugiej to nie zazdroszczę rodzicom szóstki, ja z jednym ledwo daje radę
K.....a - @FLAC: Czyli reasumując dostali Milion złotych, nowy samochód i to nie najt...

źródło: comment_1582665643weWVSdNcFThVedaBuEMTn6.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@KapitanTorpeda: czyli za sam fakt 6 gówniaków dostali to czego prawdopodobnie normalna rodzina sama się nie dorobi w ciągu życia (za ~1.1-1.2 miliona (gdyby liczyć sprzedaż auta)) to można kupić DWA mieszkania we Wrocławiu w dobrym stanie 60-70 metrów w dobrej lokalizacji. Razem mieliby 3 mieszkania za darmo o wartości jakiś 1.5 miliona.

Dobrze wiedzieć że podatki są wydawane na istotne cele i problemy.
  • Odpowiedz
@MPXD #!$%@? i teraz pomyśleć, że zamiast te 500+ na te #!$%@? kaszojady, to dać to na rozwój hospitalizacji w tej Polszy, #!$%@? mac #!$%@?łem się, bo każdy wyborca PiS to przedstawiciel zaścianka umysłowego ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz