Wpis z mikrobloga

Siemka mirki mam pewien problem, z którym nie wiem co zrobić. Mam internet światłowodowy w Poznaniu z Inei i ogólnie net śmiga szybko i nie ma dłużsych przerw w dostawie. Mam jednak problem, który bardzo mnie denerwuje i już nie wiem co mam z tym zrobić, bo nie znam się na tym.
Problem występuje codziennie po kilka razy. Mianowicie: Gram sobie w MMO lub Battlefielda i np kilka razy w ciągu godziny mam kilkusekundowy drop neta. W MMo wiadomo wystarczy to, aby zginąć, a w Battlefieldzie, żeby mnie wyrzuciło z serwera. Komp jest podłączony do modemu Nokia G-240W-C kablem ethernet ( testowałem dwa różne kable - bez poprawy ) Dzowniłem do obsługi to standardowo u nich wszystko git malina itp itd.
Ktoś boryka się/borykał z tym problemem i może coś doradzić ?

#internet
#poznan
#inea
  • 15
@Heidi12: Ale sam windows ci zglasza, że masz brak połączenia z internetem? Ja miałem sytuację w inei, że rozlaczalo mnie w grach online, ale internet działał cały czas. Pomoglo wykupienie zewnętrznego IP za dodatkowe 5zl. Od tego czasu już nie mam takich problemów.
@Heidi12: A to jednak u ciebie wygląda na coś poważniejszego ( ͡° ʖ̯ ͡°). Prosiłeś już na infolinii, żeby przysłali serwisanta do sprawdzenia czy na miejscu jest wszystko ok? Cudów po jego wizycie raczej bym nie oczekiwał, ale na początek dobre i to.
@Heidi12 kumplu mam ten problem od dłuższego czasu, zbywaja że wszystko u nich ok i niby łącze na obserwacji i również nic się nie dzieje. #!$%@?łem się i spamowalem ich codziennie i łaskawie przysłali technika, wymienił router ale #!$%@? dało.
Też gram w mmo i niemiłosiernie mnie to #!$%@?
@Insane_Mike: Napisałem na chacie INEA na appce z google store do nich. Jakiś gosteczek przyjął moje zgłoszenie i powiedział, że w ciągu dwóch dni ktoś do mnie zadzwoni.
Po jednym dniu dzwoni gościu i mówi, że monitorowali mojego neta i nei widzą, zeby mi go wywalalo.
Ja mówie, ze nie widza, bo od wczoraj do jego telefonu nie uzywalem kompa.
Umowilismy sie tak, ze przez 10 dni beda monitorowali jeszcze ten