Wpis z mikrobloga

@UFC_Jest_W_Dupie:
Widziałem całą rozmowę Sarary i Różala. Mieli ból d--y min. o to że na grupach początkujących ludzie noszą drogi sprzęt zamiast w najtańszych rękawicach, kaskach ćwiczyć. Nie zrozumiem tego podejścia.
3/4 filmu to p---------e 'kiedyś to było"
  • Odpowiedz
@zmienna_pomocnicza: mam dokładnie to samo, przecież on gada tak totalnie przygłupie rzeczy i powtarza jedną wypowiedź w dodatku tymi samymi słowami w kółko do porzygu. W dodatku hipokryzja na najwyzszym poziomie, gubi się sam w tym co mówi. Na początku przez moment wydawał się ogarnięty, ale to chyba przez jego styl mowy, który brzmi mądrze, mimo że mądry to on ni c---a nie jest xD
  • Odpowiedz
@UFC_Jest_W_Dupie No cóż, miał za duże wymagania. Jak już podpisał kontrakt z DSF, zaczął się bardzo napinać wobec KSW, zamykając sobie tam drzwi. Czas pokazał, że to federacja jest mocniejsza niż pojedynczy zawodnik.

@PanBiceps Nie tylko odnośnie religii, kiedyś Różal był uważany wręcz za lewaka w niektórych środowiskach.

@Vooorio Najlepsze było o LGBT, wystarczy zobaczyć oba wywiady dla wrealu24. Zupełnie inny ton wypowiedzi.
  • Odpowiedz
@zmienna_pomocnicza: bo ludzie to debile, którzy lubią prosty język i "mówienie jak jest". Efekt potwierdzenia i tyle. M.in. Lepper na tym daleko zajechał.
Lubię nawet medialna kreacje Rozala, szanuję co robi dla zwierzaków, serducha fajtera też mu nie odmowie, ale autorytetem w kwestiach światopoglądowych nie jest dla mnie żadnym.
  • Odpowiedz