Wpis z mikrobloga

Mirku i Mirabelki jak znaleźć właściciela lub maila do Fatboy Sushi Wrocław?
SPAMują mi telefon już kolejny raz, 2 razy toczyłem telefoniczne awantury i za każdym razem otrzymywałem potwierdzenie, że mój numer został usunięty z Excela (SPAM-listy), niestety nie został...

Chciałem im oficjalnego maila wysłać, ale oczywiście nie ma... danych właściciela też nie, w KRS nic nie znalazłem.
Gdzie szukać? Jak to #csiwykop robi, że wszystko znajduje? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • 19
@Verix Z tej strony WWW oni w ogóle nie mają serwerów pocztowych (rekordów MX). Mają za to FB(Facebook) i tak bym pisała. Ponadto postraszyłabym ich RODO bo nie mają na tej całej śmiesznej stronie informacji do kogo się zgłosić właśnie z takim przypadkiem jak piszesz, a muszą mieć skoro spamują Ci na telefon :)
@blisko_kebab: @pekak:
Zablokowałem już 2, ale za każdy razem idzie z innego SPAM.

@Cesarz_Polski: skąd wiesz, że ten działa?

@sindar: już toczyłem awanturę przez telefon, zadzwonił do mnie ich "administrator" i powiedział, że ma te numery w Excelu i wysyła je do zewnętrznej firmy. Dwa razy mi potwierdził, że mój numer został usunięty..., jak widzę nie został i dalej dostaje od nich gónwo.

@wormik: SPAMują promocjami.
@sindar: jak zakładałem kartę na miejscu w lokalu to nie przypominam sobie żadnych warunków, ale jestem wyczulony na punkcie nie zaznaczania zgody na marketing i nigdy tego nie robię. Dodatkowo jak zaczął się SPAM na telefon to dwukrotnie się z nimi kontaktowałem, żeby się odstosunkowali i kartę sobie wsadzili w spamliste...

Bardzo chętnie bym ich zgłosił. Jestem skłonny poświęcić czas i środki, żeby im się odechciało tak robić.

@Cesarz_Polski: o_O
@Vexis: jak wpisujesz w whois ich domenę to wychodzi:
Hejho sp. z o.o.
Babiego Lata 9/5i
53-020 Wrocław, pl
NIP 8943063917
KRS 0000565979

sprawdziłam czy to nie jest firma po prostu firma robiąca strony, ale w KRS majo:
PKD
Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne 56.10.A
SIC
Restauracja z potrawami narodowymi 58120100

Masz też dane "prezesów" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Twardowski Paweł Prezes Zarządu
Blinda Tomasz Wojciech
@StaryZdzich: :O

jesteś genialna! Dziękuję pięknie. W weekend planuje przysiąść i porobić troszku rzeczy w temacie.
Dziękuj ogromnie za pomoc, jesteście niesamowici ()
@Vexis: no problemo. nie ma lepszego CSI wykop niż zdeterminowana samica ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nawet obczaiłam, że jednego ziomka da się na fb znaleźć (Tomasza) i na publicznym wallu spamuje tym fatboy sushi, więc potwierdzone info, że to on