Wpis z mikrobloga

Mam problem z windowsem 7 na laptopie. Komputer przy uruchamianiu wyświetlił komunikat, że nie można uruchomić komputera i spróbuje go naprawić. Po restarcie, przy widoku pulpitu zaczęły wyskakiwać mi błedy z różnych programów: dropbox: program zostal zamkniety, AVG : definicje wirusów nie są aktualne (mimo widocznego wpisu z ostatniej aktualizacji przed chwilą).
Największym problemem jest dla mnie niemożność uruchomienia chrome. Klikam na ikonkę, chwilę kręci się kółeczko i dalej nic się nie dzieje. Nie widać też procesu chrome.exe w menedżerze zadań.
Udało mi się włączyć operę, ale strasznie zamula. Windows jest na dysku ssd od dawna, czyszczony kilka miesięcy temu, nie grzeje się. Przeskanowałem dyski w hdtune - brak błędów. Internet na innych urządzeniach śmiga normalnie i szybko. Macie jakieś pomysły jak to naprawić?

#komputery #windows #windows7
  • 15
@Kryspin013 a teraz mam nowy problem
Stary system to Windows 7, instaluje sobie 10 z pena. Instalacja się odpaliła, przebiegła ok i po restarcie tylko miga mi kreseczka i nic się nie dzieje dalej. Jak dam notowanie z dysku to kreseczka, a jak z USB to zaczyna się instalacja od nowa, wtf
@marasgruszka plik z hasłami chrome nazywa "Login Data" i dane w nim są zaszyfrowane lokalną instancją windowsa. Skopiowanie pliku na inny system/komputer zablokuje treść haseł na amen. Jedyne co możesz to export hasel z istniejącego chrome do CSV i import na innym sys.

Poszukaj czy chrome ma jakiś tryb uruchomienia "safe mode". Ja podejrzewam że #!$%@?ł się lokalny profil użytkownika i system zrobił tymczasowy profil roboczy w c:/users