Wpis z mikrobloga

Cześć kończę studia i w ramach prezentu/pamiątki chce sobie sprawić porządny zegarek który będę miał do końca życia ale nie znam sie jakoś specjalnie i tutaj mam pytanie co byście polecili (mysle ze budżet to max 2,5k) i czy ewentualnie można coś sobie na nim wygrawerować #zegarki #zegarkiboners #watchboners
  • 14
@korniszon77: to Twój zegarek I zrobisz z nim co chcesz. Graweruje się zawsze na dekielku. Jeżeli ten zegarek ma być pamiątka na zakończenie studiów i uważasz że zostanie z Tobą na zawsze to śmiało. Kiedyś ten zegarek (bo na pewno wytrzyma kilkadziesiąt lat) może będziesz chciał przekazać swojemu potomkowi i na pewno bedzie to super pamiątka.
Podejrzewam, że za chwilę przyjdzie tutaj masa ludzi, którzy będą Cie od tego odciągać, ja
@korniszon77: I jeszcze małe sprostowanie. W linku jest zegarek I to o tym zegarku mowa. Natomiast na liście specyfikacji jest błąd. Mechanizm ma być eta 2824
W opisie produktu już jest poprawnie.
Så dwie wersje tego zegarka. Z tarcza biała lub czarna, jak równie jest też wersja na bransolecie. Jak już wspomniałem, nie łatwo te zegarki znaleźć z tym mechanizmem. Teraz zostały zastąpione przez mechanizm Powermatic 80. Nie jest to zły
@erjan: jedyne, co by mni wzbraniało przed grawerem, to taka sprawa, że za 5 lat możesz dojść do wniosku, że zegarek za 2,5k jednak nie jest godny pozostania w rodzinie na wieki i będziesz go chciał zmienić na taki za 5k :)
@korniszon77 siedzę w zegarkach i powiem Ci, że jeśli chcesz zegarek na lata to rozejrzyj się za Atlantic. Cenowo się zmieścisz, szwajcar, szafirowe szkło, polecam mocno.