Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Żałuje, że nie zbliżyłem się do żadnej dziewczyny podczas okresu szkolnego, studiów. To najlepszy czas na poznanie kogoś na związek i wśród znajomych właśnie w taki sposób się poznali. Są niby badania, że w obecnych czasach najczęściej się poznaje połówkę przez internet ale z tym jest kiepsko. Generalnie szukam dziewczyny, która wniesie coś do mojego życia. Spotkałem się może w sumie (razem 2 lata na #badoo #tinder) z kilkadziesięcioma dziewczynami i zawsze kończyło się na 1-2 spotkaniach. Nie oczekiwałem, że już na 1 spotkaniu coś wniosą do życia ale widać po rozmowie, że to tzw. "wampiry energetyczne". Rozmowa była ciekawa, fajna, z humorem o ile ja wprowadzałem takie rzeczy. Z ich strony był tylko odbiór tego co ja mówię i najwyżej krótka odpowiedź, zero wkładu własnego. Nie znaczyło to, że nie chciały się spotkać dalej, często chciały bo jednak ja dosyć mocno staram się prowadzić gdy widzę, że druga strona jest bierna ale to za bardzo mnie wykańcza i wracając z takiego spotkania po prostu muszę odpocząć psychicznie. Jest to o tyle frustrujące, że 100% takich przypadków miałem bez ani jednego wyjątku. Już podczas rozmowy przez internet gdzie mam do wyboru sporo par, z którymi się spotkać starałem się wybierać te najbardziej "ciekawe" ale rzeczywistość weryfikuje. Czasem jak spotykam się ze znajomymi, który mają swoje partnerki zastanawiam się jak to możliwe, że znalezli takie fajne dziewczyny. Okej może przesadzam bo w dobie aplikacji randkowych wrażenie robi na mnie gdy dziewczyna umie coś dać od siebie, zaangażować ale jest tak tego dużo, że dziwi mnie że dziewczny mogą być normalne.

#przegryw #tfwnogf

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
  • 5