Wpis z mikrobloga

Niestety nie będzie drugi raz z rzędu elitki został ostatni mecz ale nie wierze że, się uda..
20min przerwy, a więc dam recenzje WR B.Fernandesa i Cypriena. Bo ktoś tam pytał w piątek nie pamiętam kto..

WR B.Fernandes gram nim na skrzydle i jest mega szybki to co trzeba. strzelił mi w całej LW 12 goli i dał 17 asyst. Głównie jak ktoś używa OBS to Fernandes był tu główą układanką piłka prostopadła na skrzydło gdzie cała obrona przeciwnika w kierunku przeciwnym. Wykończenie z ostrego kąta ma fenomenalne. Choć kupiłem go za ponad 500 teraz chodzi za 700k raczej nie sprzedam bo jest to wg mnie lepszy zawodnik niż Mbappe grając na skrzydle.
Minusy to takie że, pojedynki 1v1 raczej przegra ale przy 71 sile niestety nie ma się co dziwić. Co prawda obijałem nim kilka razy słupki z srodka pola karnego finezką ale uważam że gośc jest warty tej ceny.

Cyprien SBC. Ustawiany na SPD pomimo słabych pracowitości w defensywie jest mega,mega solidny, wytyczne mu dałem wszystkie zrównoważone jest tam gdzie trzeba w defensywie jak i potrafi zamieszać w ofensywie przez LW 12 goli i 17 asyst. Ma świetne długie podania jak i ogólne podania. Jest mega szybki a wczoraj przeszedł samego siebie gdzie potrafił dogonić rywala będącego na około 30 metrze sam na sam gdzie Cyprien wystartował z połowy boiska. Przy 1v1 przy przetrzymaniu l2 raczej rywal ma marne szansee.

Ogólnie Cyprien jest lepszy niż taki Sissoko futmas do którego nie mam nic jeśli chodzi o przechwyty w defensywie ale już jego podania są tragiczne i odstaje on już na tym etapie gry. Cyprien nie dość że kasuje w defensywie to jeszcze w ofensywie jest przydatny dlatego tak sądze.

Podsumując:
B.Fernandes WR ocena 9/10
Cyprien 10/10

#fut
  • 11
@mrberto o właśnie miałam pytać na tagu kogo wrzucić za sissoko futmas do składu, bo juz odstaje od reszty moich zawodników. Po głowie chodził mi właśnie Cyprien i Twoja recenzja przybliża mnie do dokończenia sbc ligue1 :) dzięki za recenzje!
@Gohji: Hmm ciężko mi ocenić bo gram po jednej na spd własnie Aouar a z drugiej cyprien i ogólnie duet spoko. Ale z jednym będę musiał się niedługo pożegnać znaczy się będzie ktoś musiał usiąść na ławke bo wrócę raczej na SPD do Patryka Vieira. Ale raczej pewne że Aouar pójdzie na ławkę. Cyprien mi zaimponował w ten weekend gość w defensywie jest kozak i naprawdę w uj akcji kasował takich
@krahonators: nie udało sie G1 zostało po karnych niestety w plecy ale w meczu miałem ogólnie farta bo i w 90 -strzeliłem na 1-1 a w dogrywce się murowałem ogólnie grałem z gościem co miał bilans 26-3..