Wpis z mikrobloga

Szaklujesz udawaną depreche?


@Sponsorowany_z_500plus:Dziwisz się, że udaje? Przecież depresja jest teraz modna i piosenki z depresją są modne. Wybrał nowy styl i dopasował się do nowoczesnej młodzieżowej mody.

Szczerze? Słyszałem jego poprzednie piosenki, ale ich nie słuchałem osobiście (słyszałem gdzieś tam w tle). O dziwo te jego nowe piosenki są całkiem dobre. Przesłanie też jest 100 razy lepsze i prawdziwsze niż w poprzednich jego kawałkach.
@Sponsorowany_z_500plus:Pamiętam, jak kiedyś nie było czegoś takiego jak depresja (mam na myśli masowa sztuczna depresja). Była depresja, ale 100% prawdziwa i bardzo rzadko widziało się taką osobę, a nie udawany cyrk dla pieniędzy jak teraz.

Teraz co drugi bogaty czy przeciętny nastolatek z dobrej rodziny, który ma wszystko twierdzi, że ma depresje. To chyba ten problem, mają wszystko i w dupach się poprzewracało od dobrobytu i nie szanują tego, co mają.
@Sponsorowany_z_500plus: @Mr_Squno: przez takich dzbanów jak wy dwaj, depresja jest wciąż traktowana jakby nie była w ogóle problemem.

Wyskakiwać z argumentów jak rozpoznaje się udawaną depresję albo obaj zamknąć japy bo #!$%@? wiecie o problemie. Na depresję cierpi 260 milionów ludzi. Dlaczego niby ci dwoje nie mogliby na nią cierpieć?

Moda #!$%@? jego mać. Wykopki psychiatrzy. A później samobójstw od #!$%@?, bo przecież ON TYLKO UDAWAŁ.

Jełopy.
@Sponsorowany_z_500plus: Tylko kto powiedział, że Quebo udaje depresję? On sam w Dzień Dobru TVN mówił, że ludzie dzwonią do niego i mówią żeby się trzymał, a on im mówi, że ma się dobrze. Poczym jeszcze raz potwierdził, że ma się dobrze. On tylko ubiera się jak lamus, udaje wycofanego i skromnego, prostego chłopaka, który cudem stał się sławny, ale jest zwyczajny jak tylko się da. O żadnej depresji nie ma tu
@jestem_mike: Skończ #!$%@?ć, bo napisałem o udawanej depresji, a nie depresji. To Ty wyskocz z argumentów, że jednak on ma depresję. Świetnie łykasz jego promocje, pelikanie. Widzisz na zdjęciu różnice dzbanie? Idź dalej się tasować do Que i inny gówno "artystów" co udają smętne #!$%@?, bo świetnie to się sprzedaje. Dlatego #!$%@?ć ich i Ciebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Kefaveli: Nie, w ogóle. Smutne pioseneczki, udawanie
Sponsorowanyz500plus - @jestem_mike: Skończ #!$%@?ć, bo napisałem o udawanej depresji...

źródło: comment_15824967567YimDe3Jd7rcRmC8yTkxC0.jpg

Pobierz