Wpis z mikrobloga

Prędzej czy później pojawi się u nas, jeśli jeszcze nie ma. Maski trzeba będzie kupić z uwagi na chociaż drobne zminimalizowanie zagrożenia lub nawet nie zarażanie innych nie tylko tym wirusem, ale nawet grypą. Możecie zapodać jakieś linki z sensownymi cenami? Bo to co teraz się dzieje w sieci to koszenie kasy na foliarstwie. Nie mówię tu o pełnych maskach, ale FPP2 i FPP3. Ktoś może dzisiaj kupował?
#koronawirus #2019ncov
  • 10
@szuchal: Dołączam się do pytania. Jak wirus jest już rozwinięty we Włoszech to zaraz w miejscach publicznych typu metro, bazar wypadało będzie zakładać maseczki i tu w Polsce. Widziałem, że mamy polskich lokalnych producentów maseczek, ktoś się orientuje jak ich stocki, a może ktoś pracuje tamże?
@szuchal: u mnie wyglądało to tak, że kupowałem maski w kilku hurtowniach online. Mimo, że maski były dostępne to zawsze po kilku dniach dostawałem info, że błąd systemu i masek brak. Tylko jedna hurtownia zaproponowała mi zamienniki i co ciekawe tańsze niż te które kupiłem oryginalnie. Dali mi tego linka i spytali ile wysłać. Kupiłem 7 opakowań czyli 70 masek. Próbuj pisać maila do workplus24.pl lub do producenta filter-service z pytaniem
Zalecane są maski typu FFP3/N99, niestety od 2-3tyg brak w normalnych cenach. Zwykle Chirurgiczne jednorazowe są niedostępne lub w kosmicznych cenach. Normalnie paczka 50szt kosztowała 12zl, teraz 50-60.