Wpis z mikrobloga

Bokutachi Wa Benkyou Ga Dekinai S2

Po dwóch epach:

Już pierwszy sezon mi się podobał, ale realizacja drugiego to póki co czysty miód. To pokazuje jak ważna jest forma, w której banalne rzeczy da się przedstawić niezwykle atrakcyjnie. Widziałem to już w pierwszym odcinku OVY. W sumie nie pamiętam, czy aby tak właśnie nie wyglądało to już w pierwszej serii. Na jej temat napisałem dosłownie 3 zdania tu:

https://www.wykop.pl/wpis/42095909/jako-ze-sezon-na-ukonczeniu-pora-na-male-podsumowa/

Zobaczymy, czy poziom zostanie utrzymany, tak czy siak jest to wyjątkowo udana haremówka.

Po 5 epie:
To jest tak nasiąknięte erotyzmem, mimo że IMO w dobrym guście, to aż muszę to sobie dawkować xd banan na twarzy przez 3/4 odcinka. Takemoto still best, choć Ogata też błyszczy.

Przy 8 epie:
Przesadzają z tym fanserwisem. Jak już pisałem, lubię Takemoto, ale aż tyle go nawalają i jest on tak perfidny i (w tym odcinku) pozbawiony gustu, że aż mi głupio po prostu tak na nią patrzeć. Przy Kirisu to też było raczej mało wyrafinowane. Nie sądziłem, że kiedykolwiek coś takiego przyznam oglądając jakiekolwiek anime ;d To zdarza się chyba po raz pierwszy. Ale jest to chyba dość normalne. Jeżeli lubię jakąś postać, wręcz darzę ją sympatią i po prostu ją szanuję, a ktoś tak mocno eksponuje jej nagość, to czuję się z tym wręcz źle - po prostu ograbiają ją z godności i prywatności. Nie wiem, jak to wyglądało w mandze. Jeżeli kogoś takiego jak ja, fanatyka wszelkiego fanserwisu, coś takiego zaczyna razić, no to chyba serio oznacza, że jest tego za dużo i/lub jest w złej formie... Ale to ogólnie cały ep jest dość średnio wykonany.

Po ostatnim odcinku moje podsumowanie będzie


Musiałbym ogarnąć mangę. Ocena 8/10, bo to kawał porządnej haremówki. No i Uruka nadal best girl, choć Furuhashi miała swoje fajne 5 minut pod koniec sezonu.
#anime #animedyskusja #bokutachiwabenkyougadekinai #bokuben
  • 2
  • Odpowiedz
@tamagotchi: W sumie to manga dużo nie odbiega od anime jeśli o to chodzi, jedyne co się zmienia to że jest więcej historii ale to jak w zawsze anime jest krótsze
¯_(ツ)_/¯
Sama manga jeszcze się nie skończyła zostały chyba 2 chaptery jeszcze
  • Odpowiedz