Wpis z mikrobloga

Mirki mam kilka pytań. Zacząłem grać w The Division 2 i :
1. Mam traktować rozgrywkę podobnie jak w hmmm. Diablo? W sensie wchodze na ulicę, ciacham bandziorow, zbieram exp i eq. Potem wracam do bazy i powtarzam.
2. Traktować to też jak World of Warcraft w sensie ze nie ważne jak ale dobić max lvl i dopiero w endgame zacząć sie bawic? Czytałem że sa jakies rajdy, twierdze itd.
3. Teraz jak wchodzi nowy dodatek, a mam podstawowa wersje gry to po prostu bede mogl grać, a nie bede mial po prostu opcji z dodatku? Coś jak w w/w wowie?

Bo szczerze to mam chyba 5 lvl nie gnam z fabuła, zbieram sobie shd, robie misje poboczne i staram sie realizować projekty.
Czy nie przejmować sie tym i jak najszybciej nabijac poziom bo gra zacznie się dopiero od endgameu?

#thedivision2 #division2 #pytaniedoeksperta #hackandslash #ubisoft #ps4
  • 2
Gra zaczyna sie od 30lvl wiec do tego poziomu poprostu rob misje glowne i poboczne + projekty. Potem masz grind typu sterfa mroku rajdy daily itp . Grindujesz zbierasz eq i materialy rolujesz statsy i tak w kółko szczerze mówiąc. Zrobisz eq to mozesz cisnąć ludzi w Sterfie Mroku for fun albo grac w tryb pvp 4v4

Pierwszy platny dodatek ma wyjsc w Marcu, do tej pory wszystko dodatkowe bylo free wiec
@miketest
Dziękuję za odpowiedź o to mi właśnie chodziło. Czyli grind jak w h&s. Dodatek planuje w przyszłości kupić, ale nie teraz kiedy nic mi to realnie nie da, a i moja przygoda jest dopiero poczatkiem. Dzieki za odpowiedź :)