Wpis z mikrobloga

Cześć,
w odezwie na Wasze zapotrzebowanie, siedziałem od rana i stworzyłem po 90ml Kawy i Kokosa, aleeeeeee.....
Zaszły pewne zmiany :D

Do Kawy zamiast nierozcieńczonego ISO, wleciało ISO rozcieńczone 1:4 - w potrojonej ilości, dodatkowo dodałem tam swój ekstrakt ze skórki pomarańczy.
Prawdopodobnie nie będzie jej wcale czuć finalnie, albo gdzieś w tle się przewinie, ale dodałem ją :)
Niestety nie miałem już Kawy w takiej ilości, jakiej chciałem, więc musiałem trochę zmodyfikować też proporcję w kompozycji.
Czy wyjdzie to na lepsze, czy też gorsze - okaże się.

Co do kokosa, to tak samo zastosowałem rozcieńczone ISO, zamiast nierozcieńczone, dodatkowo zrezygnowałem o połowę z bergamotki, dodając za to więcej earl grey.
W sumie reszta się nie zmieniła, możliwe, że będzie więcej kardamonu w kompozycji, bo ekstrakt stoi już kilka ładnych miesięcy, więc jeszcze bardziej dojrzał.

Reformulacja nastąpiła, uhuhu xD

Cynamonu i porzeczki nie zamierzam robić, ale jeszcze nad tym pomyśle.
Najwyżej zrobię po 60ml może, bo jednak kompozycja cynamonu jest już dość skomplikowana i więcej czasu na nią musiałbym poświęcić.

Także... zobaczymy co z tego wyjdzie, za 2-2,5 miesiąca perfumy będą gotowe.
Myślę nad tym, czy nie poczekać do jesieni, wtedy sok jeszcze bardziej dojrzeje, a kompozycja się ułoży i rozleje się je.

Ja zostawię sobie po 10ml pewnie, a cenowo to jakieś grosze wyjdą pewnie - 30gr za ml?
Nie wiem, pomyślimy xD

#perfumy #scentlife
dradziak - Cześć,
w odezwie na Wasze zapotrzebowanie, siedziałem od rana i stworzyłem...

źródło: comment_1582376489OgEA1fiCvKhBJJGkb56ikG.jpg

Pobierz
  • 24