Wpis z mikrobloga

Mireczki,

Przedwczoraj zamówiłem przedmiot z internetowej strony Empik.com. Zapłaciłem kwotę, empik wysłał mi potwierdzenie realizacji zamówienia. Dziś rano dostałem maila, ze moje zamówienie zostało ANULOWANE, bo „wyczerpał się zapas wybranych produktów”, co oczywiście nie jest prawda, bo produkt w dalszym ciągu widnieje na stronie, tylko ze droższy.

W szczegółach: zamówiłem zestaw LEGO Creator Expert Harley Davidson Fat Boy w cenie 299,19, ponieważ Empik wyskoczył z promocja -20% na zestawy z tej serii. Czyli prawda jest taka, ze po prostu nie chcą mi sprzedać tego zestawu po takiej cenie.

Pytanie moje: Czy, i jak kręcić w tej sytuacji małysza? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#afera #empik #lego #kiciochpyta #zakupyonline
  • 7
@elsaper: nie znam się, ale oni otrzymując od ciebie pieniądze za towar to tak jakby zaakceptowanie warunków czy co.ś w ten deseń? #!$%@?łbym ich aż miło xD zaczynająć od uokik
@soxn: uokik będzie miał Cię w dupie. Mi nawet nie chcieli pomóc jak kupiłem na promocji głośniki za 1/2 ceny. Tzn "ogólnopolski" support napisał, że owszem, wszystko przemawia za tym, że powinienem je dostać po tej cenie, natomiast pan lokalny rzecznik stwierdził, że skoro dali mi propozycję kuponu na 200zł (różnica w cenie to chyba 1500pln było) to wszystko jest git i mam się oderdolić od nich i od niego. Ostatnio