Wpis z mikrobloga

Moja przygoda z @MobileVikingsPL zaczęła się 6 lat temu. To wtedy zostałem ich klientem.

No i jakoś tak w spokoju sobie korzystałem, bez problemów, ze świetną obsługą i załogą. Aż okazało się że mają konto na Wykopie, wtedy doszło też śmieszkowanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kilka dni temu Wikingowie zapytali pod tagiem jak bardzo czujemy się częścią. Brutalnie odpowiedziałem, że takie 3 na szynach bo nie mam naklejek ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Załoga szybko wzięła się do pracy, podpytali też jaki mam samochód. Z racji, że nie mam - odpowiedziałem że chciałbym mieć czerwony. Bo wiadomo, czerwony zawsze szybszy.

Dziś dostałem upragnione naklejki (duża naklejka jest już na klapie laptopa). I nie tylko, bo dostałem też super szybki czerwony samochód! Nie byle jaki, bo AMG C63! Poważnie - tego to się nie spodziewałem.
Dzięki wielkie @MobileVikingsPL za niespodzianki i naklejki.

Cieszę się, że te 6 lat temu postanowiłem korzystać z Waszych usług. Tak samo jak Merc otwartymi drzwiami zaprasza do środka, tak ja, zupełnie szczerze - zapraszam do Mobile Vikings ;)



#mobilevikings
Pobierz Wyrewolwerowanyrewolwer - Moja przygoda z @MobileVikingsPL zaczęła się 6 lat temu. To...
źródło: comment_1582308531naczcpfz6A9YsQIJ2dJrwM.jpg
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Wyrewolwerowanyrewolwer: Uuu, widzę że mogłem coś lepszego wynegocjować :D
A tak poważnie, to też dostałem zestaw naklejek i jestem bardzo miło zaskoczony. Natychmiastowy kontakt o adres do wysyłki, i cyk po dwóch dniach odbieram naklejki. Do tego bardzo indywidualne podejście. Być może w innej sieci jest jakiś lepszy pakiet, może jest trochę więcej GB, nie wiem, przy takiej obsłudze nawet nie chce mi się rozglądać. Bardzo Was za to szanuję @
@jkbck: Przyznamy, że Twoje naklejki wysyłaliśmy już rzutem na taśme, bo mieliśmy wszystko przygotowane, a jeszcze się odezwałeś. Stąd nie było czasu na przygotowanie czegoś specjalnego. Ale...ułożyliśmy dla Ciebie wierszy;( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie mieliśmy czasu na przygotowania,
wiemy że sam masz takie kłopoty.
Na przykład podczas drożdży poszukiwania
i na różne inne głupoty.
Wiemy, że znasz się na rzeczach
takich jak w GTA Online pykanie.