Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Aokx: nie myśleliście wykopowi mężczyźni żeby założyć jakieś męskie stowarzyszenie, które zacznie działać na rzecz mężczyzn? Bo jęczycie okropnie dużo, spora część tego jest nawet uzasadniona (najprostszy przykład - emerytury), ale żeby jeden z drugim ruszył się i coś więcej w temacie zrobił? Meeeh, lepiej popłakać na wykopie jaki ten świat niesprawiedliwy
@Aokx:

swoją godność


Co ważniejsze, godność czy zdrowie??
Bo ta nasza godność to główna przyczyna zaniedbań zdrowotnych, z prostatą na czele.

Już wywód o ilości samobójstw w Polsce przy jednoczesnym postulowaniu powrotu poboru i forsowaniu "bycia maczo" (hurr durr pi#&y w rurkach), pominę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Aokx: ale w pełni się z Tobą zgadzam. Pewne rzeczy są tak oczywiste, że nie powinno się o nie prosić, płaszczyć czy też jęczeć. Ale niestety mamy taką rzeczywistość jaką mamy i można albo "z godnością" ją akceptować albo "bez godności" jęczeć i płakać, żeby trochę pewne kwestie polepszyć
Nie zrozumiałaś kto najwięcej jęczy. Mężczyźni również mają swoją godność i nie będą płakać w telewizji żeby coś uzyskać, kobiety będą.


@Aokx: więc nie jęczcie, jeśli godność jest dla was ważniejsza od podjęcia jakiejkolwiek inicjatywy. Rzeczywistość mamy jaką mamy i niestety, ale o pewne rzeczy walczyć trzeba, przykro mi. Ja się z każdym takim wpisem tylko utwierdzam w przekonaniu, że faceci na wykopie chcą sobie tylko popłakać i ponarzekać, bo dupy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@poprostuzyj:


Bo jęczycie okropnie dużo,


Nie zrozumiałaś kto najwięcej jęczy. Mężczyźni również mają swoją godność i nie będą płakać w telewizji żeby coś uzyskać, kobiety będą.

@Aokx: za to mężczyźni płaczą na wykopie w kole liżących się po jajach i szczekających na to, że kobiety walczą o swoje prawa. Top kek
@Wuxian: @Bomfastic: Btw. Od kiedy mężczyźni na wykopie to wszyscy mężczyźni, i skąd pomysł że wszyscy mężczyźni na wykopie to przegrywy. A lewica podobno tak nienawidzi stereotypów...
@Aokx: słuchaj, nie musicie robić nic, mnie to naprawdę nie interesuje. Ja na swoje szczęście jestem w grupie kobiet, która oprócz jęczenia, z którego tam mocno ciśniecie bekę, zawsze się zorganizuje i swoje wywalczy. Przykro się patrzy na te chore poczucie dumy i godności, ale nie mój interes. Jak już napisałam, robicie krzywdę tylko sobie.