Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pawcio_cukierek: chodzi bardziej o to, ze np takiego iPhone 5s można jeszcze normalnie używać, pracuje płynnie, ma dostęp do wszystkich najnowszych aplikacji. Spróbuj tego samego z samsungiem s3.

@nototenteges: ale on mówił o iPhonie 4. Pozatym samsung s3 to było gowno już w momencie premiery a po aktualizacjach jeszcze bardziej, dopiero po wgraniu custom romu jakoś chodził. Jak już porównujesz to porównuj do czegoś co miało normalnego androida
  • Odpowiedz
@Pawcio_cukierek: Poprawki to jedno, google play services to drugie - ale często nie warto się bawić w zmiany w API Androida gdy te wychodzą przez następne dwa lata, bo adopcja ich jest śmiesznie niska. Takie Samsungu to jednostrzałowe telefony - dwa lata wsparcia flagowca i nara.
  • Odpowiedz
iPhone ma taki plus ze wytrzyma z 5 lat spokojnie i się nie starzeje technologicznie.

A zakup 2-3 modele niższego jest bardzo opłacalny.


@SchrodingerCat:
Mam Xperię X na androidzie z 2016 r. i to samo mogę powiedzieć.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bratkello:

Takie Samsungu to jednostrzałowe telefony - dwa lata wsparcia flagowca i nara.


Tu się w sumie trochę zgadzam. Chociaż jakość swoich flagowców poprawili mocno przez ostatnie kilka lat i np. S8 (2017) ma dostać podobno andka 10, ale i tak pixele/oneplusy albo telefony z android one wypadają lepiej w kwestii systemu według mnie, dlatego zawsze polecam któryś z tych jak ktoś pyta mnie o radę dot. wyboru telefonu. Oneplus
  • Odpowiedz
no chyba żarty, przecież nowe iPhony są technologicznie w tyle za nowymi androidami w dniu premiery


@marcelus: teraz może i tak. Kiedyś przepaść iPhone nad konkurencja wynosiła z 10 lat. Na korzyść Apple.

Faktycznie najnowsze iphony nie wiele się różnią od 5 z 2012
  • Odpowiedz
@Pawcio_cukierek: tylko ta jakość ma swoją cenę, taki samsung w dniu premiery jest niewiele tańszy od iphona. Ja nie widzę sensu toczenia tej wojny, niech każdy kupuje co mu się podoba. Równie dobrze można krytykować zakup One+ bo jakiś mało znany, chiński producent wypuścił model o podobnych parametrach 200$ taniej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pawcio_cukierek: tylko ta jakość ma swoją cenę, taki samsung w dniu premiery jest niewiele tańszy od iphona. Ja nie widzę sensu toczenia tej wojny, niech każdy kupuje co mu się podoba. Równie dobrze można krytykować zakup One+ bo jakiś mało znany, chiński producent wypuścił model o podobnych parametrach 200$ taniej


@nototenteges: tutaj też się zgodzę, każdy kupuje to co mu odpowiada i tyle, bycie fanem jednej marki i
  • Odpowiedz