Wpis z mikrobloga

Hej! Dziś zapraszam Was do znaleziska Prosty przepis na pieczonego pstrąga z piekarnika - szybki, smaczny i efektowny

Ryba wygląda bardzo efektownie, jest smaczna ale przede wszystkim łatwa w przygotowaniu. Dodatkowo pstrąg to bardzo zdrowa i niskokaloryczna ryba. Mam nadzieję, że dzięki mnie teraz częściej zagości na waszych stołach :)

Znowu była spora przerwa i prawie dwa miesiące nie było żadnego przepisu ale trochę pochłonęły mnie przygotowania do wyjazdu do USA i ślubu ( ͡° ͜ʖ ͡°). W tym odcinku miał być CEBULARZ, na który przepis mam już przygotowany. Chciałem zrobić go jego ojczyźnie - Lublin ale jakoś było mi tam nie po drodze więc chyba fotki porobię normalnie w domu.

Mam nadzieję, że dzisiejszy przepis się wam spodoba. Zachęcam do wrzucania na mirkobloga zdjęć i oznaczania mnie lub hasztagu #kuchniamg78

Pozdrawiam i życzę miłego dnia,
MG78

_____________________________________

PS

#kuchniamg78 - jeśli ktoś chce to zapraszam również do śledzenia tagu z przepisami :)

Wołam osoby, które wyraziły chęć wołania. Jeśli chcesz być dołączony do listy zaplusuj odpowiedni komentarz poniżej.
Jeśli Cię zawołałem, a nie chcesz być wołany zaplusuj inny komentarz.
MG78 - Hej! Dziś zapraszam Was do znaleziska Prosty przepis na pieczonego pstrąga z p...

źródło: comment_1582275524CAzfLPnyZChV7RqNVOWMCY.jpg

Pobierz
  • 80
  • Odpowiedz
Zaplusuj ten komentarz jeśli chcesz aby dodać Cię do listy wołania i wołać do kolejnych znalezisk kulinarnych.
  • Odpowiedz