Wpis z mikrobloga

Czy jeśli mam status Star Alliance Silver - Frequent Traveller w Miles and More to jeśli kupię bilet załóżmy w Austrain lub Lufthansie (do USA, VIE-JFK) bezbagażu, to pozwolą mi na podstawie statusu nadać walizkę do luku?

Nie korzystałem z tego nigdy, bo latałem służbowo i niespecjalnie mnie interesowało ile ten bagaż kosztuje, ale teraz chciałbym lecieć prywatnie i jeśli mogę to mieć gratis, to byłoby miło.

A wiem że były zmiany w MIles&More ostatnio. Niby stoi że "Piece concept: 1 additional bag in Economy Class" ale właśnie zastanawia mnie "additional". Jaka jest praktyka? Muszę mieć wykupiony pierwszy i drugi jest gratis, czy gratis jest bagaż do luku nawet z biletem tylko na podręczny?

#lotnictwo #podrozujzwykopem #podroze #lufthansa #milesandmore #pytaniedoeksperta #kiciochpyta
motaboy - Czy jeśli mam status Star Alliance Silver - Frequent Traveller w Miles and ...

źródło: comment_1582272626wbQfdNXzRp5aR7tWPcYj7A.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
@motaboy: Pytałeś o to wczoraj, a szybciej było poszukać samemu ;)

When booking the Economy Light fare, a fee for checked baggage also applies to Miles & More status customers and Star Alliance Gold members. As a gesture of goodwill, for the time being HON Circle Members, Senators and Star Alliance Gold members can, however, take one piece of baggage up to 23 kg free of charge.
  • Odpowiedz