Wpis z mikrobloga

Uwielbiam patrzeć w gwiazdy na rybach. Rozkładam się na krześle, popijam piwko, w tle słychać syk ogniska oraz płynącą rzekę... Ah, bajka()


i w tle odgłosy jak ja rucham w plenerze
  • Odpowiedz
@paczek_zsmalcem: ISO1600, czas 16s, F(nie wiem co to wgl #!$%@? jest, ale whatever, pomaga xD) na 100 (czyli max, wzialem jeszcze na 90, ale imo wygladalo gorzej). Teoretycznie powinienem brać ok 17,4s ale aparat wbudowany nie ma takich zaawansowanych opcji, więc.. xD
Co to wgl znaczy "stackowałeś" (poważnie pytam, laik fhuu)? W sensie czy składałem pare zdjęć? Nie, jedno zdjęcie zrobione.
  • Odpowiedz
@galas771 Tak w sumie to dosyć często się nad tym zastanawiam. W ogóle w jakim celu powstał wszechświat i nasze życie i czy istnieje w innej formie i czy są inne wszechświaty i gdzie to się do cholery kończy i gdzie zaczyna, czym jest nasza świadomość, co jest wewnątrz czarnej dziury i jak to jest że przestrzeń i czas się mogą zmieniać, tysiące pytań...
  • Odpowiedz
@AryanWonderBoi: mam tak samo :) na dodatek miałem przyjemność dorastać w jednym z mniej zanieczyszczonych przez światło miejsc, zaraz przy Drawieńskim Parku Narodowym, drogę mleczną widać było nie raz :)
  • Odpowiedz
Ty możesz ją ruchać, robić jej creampie, ale jeśli na koniec dnia przyjdzie i mnie przytuli albo w czułko pocałuje to kto jest zwycięzcą?


@AryanWonderBoi: zależy czy się przemyje/przetrze przed tym końcem dnia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz