Wpis z mikrobloga

#lacunafabularnieczarnolisto #lacunafabularniestarwars

Nowa wiadomość

Na komunikatorze wyskoczyło nowe powiadomienie. Kolejna wiadomość. Rada... Wypada przeczytać:

Od: Mistrz Zaarbald
Do: Zakon Jedi
Temat: Szacunki i pomiary – mała prośba

Dzień dobry wszystkim,

Testuję właśnie nowe oprogramowanie i wydaje się dobrze działać. Ale przejdę do sedna. Jak wiecie podczas treningu wasze umiejętności i wiedza są oceniane, chcę was poinformować, że te oceny nie są bezużytecznymi numerkami. Przy ich pomocy staramy się dobrać odpowiednie osoby do odpowiednich zadań, jak i znaleźć zadania dla osób, które potrzebują więcej doświadczenia, żeby dobrze się rozwinąć. Z racji, że mamy małą awarię w systemie szkoleniowym, która jak rozumiem będzie niebawem naprawiona, mam do was prośbę. NIEOBOWIĄZKOWO, jeśli możecie przesłać mi w Prywatnej Wiadomości szacunkowo i orientacyjnie jak czujecie się w danym środowisku, żebyśmy do czasu naprawienia systemu mogli wiedzieć, gdzie można was posłać w razie potrzeby.

Dodatkowo, dzięki nowemu oprogramowaniu otworzono dodatkowe forum dla członków zakonu. Luźne rozmowy, gadki-szmatki, ale również cenne informacje mogą być przekazywane w tamtym miejscu i pewnie łatwiej byłoby wiadomości zbierać i rozprowadzać

Dziękuję z góry za pomoc i pozdrawiam was serdecznie

Niech moc będzie z wami

Mistrz Zaarbald



W razie pytań czy wątpliwości to zapraszam do mnie. Jeżeli ktoś w przyszłości nie chce być przeze mnie wołany do jakichś spraw tylko śledzi tag to też dajcie znać.
  • 5
@Queltas:
Od: Mistrz Stah Schek
Do: Mistrz Zaarbald; Mistrz Coll
Temat: Nie mogę dodać studenta Drop Table Students;

Dzień Dobry Mistrzowie,
Niedawno pisał do mnie padawan Drop Table Students, żeby zarejstrować go w bazie szkoleniowej, bo miał chorą babcię i nie zdążył na czas jak były zapisy. Znacie moje dobre serce i chęć pomocy, więc dodałem go do poprzedniej bazy. Ale potem były te problemy z oprogramownianiem i w tej nowej