Wpis z mikrobloga

@dymk: 360Hz nie utrzymam w csie już :D coraz gorzej w tej grze z optymalizacją przez brak sensownej wielowątkowości (max 3 wątki zajmuje) i tak zostanie aż wyjdzie Source 2 (nigdy)

A co do nich myślę że będzie jak z 240Hz parę lat temu, do niczego i drogo aż do teraz jak wyszła druga generacja paneli która nadąża za tym.
  • Odpowiedz
@dymk: Jestem wściekły, na necie wszyscy zadowoleni a tutaj taki pech. Ehh

Praktycznie cały panel mi piszczy i brzęczy, na dole najgorzej.
  • Odpowiedz
@dymk: Mi nic nie miga, nic się nie dzieje a nawet bym sobie zostawił ten monitor bo miło się w csie strzela.

Ale nie, piszczące / brzęczące cewki w czymś co mam przed twarzą nie jest akceptowalne... zwrot i zostane na ten moment z 2411 az jakis inny producent stworzy coś podobnego. Acerowi drugi raz nie zaufam.
  • Odpowiedz
@Banxi: @Ebane: @ravz: @dymk: Na ten moment u mnie 190Hz, jakieś pojedyncze scanliny w prawym gornym rogu ale nie przeszkadza mi to w csie. Boli mnie jedynie że nie moge sie dostać to ustawień Overdrive ani Black Equalizera bo OSD nie działa a softMCSS nie znajduje mi tych suwaków ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Mimo to bede grał raczej na tym
  • Odpowiedz
@Navari: @ravz: W jaki sposób udało wam się podkręcić te monitory benq? U mnie Entech Taiwan SoftMCCS albo się zawiesza na moim xl2441p albo opcje OSD language - 0xCC i Display application - 0xDC są wyszarzałe. Próbowałem też dziś AntiOutOfRange ale 170 hz było jedną wielką pikselozą.Możecie pokazać waszą niestandardową rozdzieloczość z cru/amd/nvidia?
  • Odpowiedz