Wpis z mikrobloga

Zagrałem dzisiaj dwa mecze. Nie da się grać w tę grę, kick off glitch na każdym korku. W pierwszym meczu od razu po rozpoczęciu, 4 minuta i gol, no #!$%@?, skrypty jak #!$%@? - jak to inaczej nazwać? Screen z meczu pic rel.

Po chwili włączyłem drugi mecz, strzeliłem gola w połowie drugiej połowy, przeciwnik rozgrywał akcje po kick offie i strzelił, no kur.. Ale rozpocząłem od środka po jego golu i też na szczęście skrypty po mojej stronie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Strzeliłem bramkę, a wynik utrzymał się do końca. Ta gra tak bardzo rucha graczy, nie polecam teraz grać, mega delay.
#fut
Wojtini1996 - Zagrałem dzisiaj dwa mecze. Nie da się grać w tę grę, kick off glitch n...

źródło: comment_1582067413abRohXNYCCBE6Z1jW73RcY.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@Wojtini1996: kurde, naprawdę niewiem jakimi wy gracie formacjami ale od kiedy używam tego gówna obs i zmniejszyłem szerokość w formacji 4.4.2. to nie straciłem gola w 1 połowie co kiedyś to było raczej w drugą stronę. Na około 50 meczy lw/DR/Draft. Może macie za szeroko defensywę ustawioną. Ogólnie nie polecam grać teraz skrzydłami a wiec, lepiej ustawić wąsko wszystko . Oczywiście są i minusy. Bo jeśli rywal gra słynnym 4.2.3.1
  • Odpowiedz