Wpis z mikrobloga

  • 0
Ktoś poleci hydraulika (?) w #gdansk (Piecki-Migowo). Woda nie spływa ze zlewu w kuchni. Wszystko wyczyściłem, itp. Jak leje prosto w rurę odpływową to ciągnie jak ta lala. Jak tylko poskładam rurki do kupy, to woda stoi :/ #remont #remontujzwykopem
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@FreeRiderr wierz mi, że bardziej się nie da. Po zdjęciu syfonu woda przelatuje do wiadra. Jak leje w rurę to woda leci do ścieków. Jak podłącze syfon to nie trybie. Wywiewka zatkana i podciśnienie się robi? Budynek 4 piętra. Parter here.
  • Odpowiedz
@Tichan: syfon da się rozkręcić i wyczyścić? Jak jest problem to rzeczywiście nowy syfon i tyle, skoro zlokalizowałeś już miejsce zatoru
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
Dobra, ogarnę ten nowy syfon, ale coś mnie się wydaje, że to nie pyknie. Dam znać jutro co by dla potomności info zostało.
  • Odpowiedz
@Tichan: rura jest "przytkana", po założeniu syfonu powietrze z rury nie ma gdzie uciec (robi się podwójny syfon),
po udrożnieniu rury będzie ok

  • Odpowiedz
via Android
  • 1
Dobra, Pany - udało się. Wlałem tam kilo kreta, pierdło, rzygło, domerdałem zmijką i zassało!!!! Dzięki za podpowiedzi. @blekqq - dzięki za ofertę, ale serio taka przyjemność 250zl w Gdańsku?
  • Odpowiedz